Betclic aplikacja – przyjazna i obszerna. Poznaj naszą opinię

Betclic aplikacja – przyjazna i obszerna. Poznaj naszą opinię

Żyjemy w czasach, gdzie internet jest dosłownie wszędzie. Wyobraźcie sobie, że z dnia na dzień tracicie swój telefon komórkowy, na którym generalnie trzymacie szereg przeróżnych aplikacji ułatwiających Wam życie. W jednym momencie tak codzienne i dziecinnie łatwe czynności jak dokonywanie płatności bankowych, zakupy w internecie, odbiór przesyłki z paczkomatu, czy komunikacja ze znajomymi, staje się czymś równie skomplikowanym, co ułożenie choćby jednej ścianki kostki Rubika. Bez komórki jesteśmy dziećmi we mgle, przez co wielu z nas nie wyobraża sobie, żeby miało jej zabraknąć. 

Betclic aplikacja – przyjazna i obszerna. Poznaj naszą opinię

Dlatego nietrudno zgadnąć, że musi się to przekładać również na zakłady bukmacherskie. W zasadzie niewiele firm związanych z zakładami wzajemnymi w obecnych czasach stara się o posiadanie punktów stacjonarnych. Zdecydowana większość z nich funkcjonuje głównie w sferze online. To jednak nie wszystko, bowiem już około 80 procent zakładów bukmacherskich obstawianych jest z poziomu telefonu komórkowego.

Statystyki wyraźnie pokazują, że coraz rzadziej przesiadujemy przed komputerem na rzecz sprzętu mobilnego. I wcale nam nie przeszkadza, że nie ma przy nim pełnowymiarowej klawiatury oraz myszki. Współczesny internet w ogromnej mierze jest responsywny, a co za tym idzie – dostosowany do telefonów komórkowych.  Kiedyś korzystanie z sieci web za pomocą telefonów było problematyczne, dziś to niewinna igraszka. 

Betclic aplikacja mobilna – dowiedz się więcej 

Typerzy w naszym kraju nie mogą narzekać na brak możliwości. Każdy z nich ma w Polsce dużą możliwość przebierania wśród bukmacherów, których oferty, a także programy prezentują, bardzo zróżnicowany poziom. Jedną z ciekawszych propozycji jest Betclic aplikacja dająca graczom szereg możliwości. Wertowanie jednej z bardziej popularnych apek bukmacherskich w naszym kraju rozpoczynamy od podstawy. Otóż betclic aplikacja do pobrania jest zarówno na telefony z Androidem, jak również z iOS. Co więcej, omawiany program nie stawia przed naszym sprzętem mobilnym zbyt wygórowanych wymagań. Jedyne, co nam potrzebne, to kilkadziesiąt megabajtów wolnej przestrzeni. 

Co dalej? Jeśli chodzi o system Android, aplikacja Betclic musi zostać zainstalowana z zewnętrznego źródła, ponieważ ze względu na politykę firmy Google, nie znajdziemy jej w Sklepie Play. Jednak, wbrew wszelkim pozorom, instalacja nie sprawi nam wielu problemów i zamknie się w kilku punktach. 

  1. Odblokowujemy nasz telefon i wpisujemy w przeglądarkę betclic
  2. Na górze witryny z łatwością dostrzeżemy charakterystyczny baner informujący nas o możliwości ściągnięcia pliku, jakim jest Betclic aplikacja. Pobierz ją, a następnie postępuj według wskazówek. 
  3. Lecz nie zdołasz jej zainstalować, jeśli wcześniej na swoim telefonie nie zezwolisz na instalację z „nieznanych źródeł”. 
  4. Jeśli już to uczynisz, pozostaje kliknąć „zainstaluj”. Po kilkunastu sekundach nowa ikonka okraszona opisem „Betclic aplikacja mobilna” będzie dostępna na naszym telefonicznym pulpicie. 

Instalacja na iOS jest znacznie łatwiejsza i ogranicza się do wejścia na App Store, gdzie aplikacja Betclic występuje. Cały proces jest zautomatyzowany, dzięki czemu nie musimy się o nic martwić. 

Betclic aplikacja – przyjazna i obszerna. Poznaj naszą opinię

Aplikacja Betclic i jej najciekawsze rozwiązania

Zarówno starsi, jak i nowi bukmacherzy mają dla typerów szereg funkcji, jakimi chcą zachęcić ich do grania. Nie inaczej jest w przypadku Betclic. W tym przypadku możemy liczyć między innymi na powiadomienia push, które ukocha każdy gracz chcący być na bieżąco ze swoimi zakładami, statystykami oraz wydarzeniami sportowymi. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto niekoniecznie spędza całe godziny na wpatrywaniu się w telefon i woli skupiać się tylko na najlepszych wydarzeniach. Bukmacher, za pośrednictwem aplikacji, poinformuje nas o wszystkim, co może nas zainteresować. – Dzięki powiadomieniom push z całą pewnością będziemy wiedzieć o wszystkich promocjach, bonusach i konkursach, dlatego warto mieć je włączone – zaznacza Irenka Zająć, ekspert bukmacherski. 

Kolejnym mocnym atutem tej aplikacji jest funkcja szybkiego zakładu, dzięki której możemy błyskawicznie reagować na wydarzenia na żywo. Jeśli akurat oglądamy transmisję z jakiegoś spotkania (oczywiście Betclic aplikacja daje taką możliwość) i zaintryguje nas zaistniała sytuacja boiskowa, ta apka da nam możliwość szybkiego wykonania zakładu bukmacherskiego. W jej ramach możemy w kilku kliknięciach ustalić stawkę, dać satysfakcjonujący nas kurs i wysyłamy zakład automatycznie. 

To bardzo przyjazna platforma posiadająca także wygodny interfejs. Co bardzo istotne, możemy się do niej zalogować bez konieczności każdorazowego wbijania hasła. Wystarczy czytnik linii papilarnych, odcisk palca i już jesteśmy w środku. Rzecz jasna to nie wszystko, co oferuje nam aplikacja Betclic. Aktualizacja, a raczej ich liczebność, to kolejny plus! Widać gołym okiem, że akurat ten zakład bukmacherski dokłada wszelkich starań, by ich apka stała na jak najwyższym poziomie. 

Betclic Aplikacja – podsumowanie

Jeśli decydujecie się na włączenie do gry w ramach zakładów sportowych, z pewnością jedną z ciekawszych propozycji zaprezentuje Wam firma Betclic. Jej aplikacja to komfortowa instalacja, szereg zakładów, przejrzysty interfejs i pełna paleta wielu innych możliwości. 

Dzięki niej obstawiamy z dowolnego miejsca, dokonujemy szybkich zakładów, otrzymujemy klarowną ofertę, oglądamy transmisje live w komfortowej rozdzielczości i dostajemy pod nos najlepsze bonusy bukmacherskie. Te i wiele innych pomniejszych korzyści, o których nie zdążyliśmy wspomnieć, sprawiają, że aplikacja Betclic jest jedną z ciekawszych opcji na rynku polskich legalnych zakładów bukmacherskich. 

5 / 5. Ocen: 1


Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *