Betclic bukmacher online – 500 PLN jako cashback na start!

186

Bukmacher internetowy Betclic ma dla nowych graczy nawet 500 PLN w formie premii cashback. Poznaj już teraz bonus powitalny 2019!

Betclic bukmacher online - 500 PLN jako cashback na start!
Betclic bukmacher online – 500 PLN jako cashback na start!

Betclic bukmacher cashback

Jeszcze do niedawna oferta bukmachera BetClic Polska była sporą niewiadomą. Pisało się o tym, czy na stronie znaleźć będzie można organizowane przez BetClic zakłady bez podatku albo spekulowano o tym, czy znajdą się w ofercie Wirtualne Sporty.

O szczegółach dotyczących oferty opisywanego bukmachera przeczytasz na łamach naszej strony. W tym wpisie natomiast przeczytasz, czym jest cashback, który w BetClic przyznawany jest jako bonus powitalny!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

BetClic kod promocyjny

Zwrot od przegranej w pierwszym kuponie to dokładnie to, co oferuje nowym graczom bukmacher BetClic. I to nieważne czy grasz na stronie internetowej, czy zdecydowałeś się wypróbować ofertę przygotowaną przez BetClic w telefonie.

Cash back wynosi 100% wniesionej stawki w kuponie numer jeden po rejestracji. Maksymalna kwota zwrotu to 500 PLN, ale może też być on sporo mniejszy – wszystko zależy, na jakie pieniądze grasz!

Pamiętaj, że przy rejestracji możesz wykorzystać BetClic kod promocyjny. Słowo KOD500 można wpisać w ostatniej rubryce formularza rejestracyjnego!

Cashback w BetClic Polska:

  1. Wchodzisz na stronę bukmachera
  2. Zakładasz darmowe konto
  3. Kod promocyjny: KOD500
  4. Stawiasz kupon
  5. Jeżeli przegrasz zakład, dostaniesz zwrot do 500 PLN!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.