gobet sporty wirtualne

GoBet a sporty wirtualne – co oferuje i co warto wiedzieć?

Sporty wirtualne już od wielu lat stanowią podstawę jeżeli chodzi o dostępne u polskich bukmacherów usługi dodatkowe. Nie ulega wątpliwości, że i dziś są najchętniej wybieraną usługą tego typu w serwisach internetowych najpopularniejszych bukmacherów. GoBet – nowy polski bukmacher – już od początku swojej działalności na polskim rynku dał do nich dostęp. Jak u niego działają, co można w nich obstawiać i co warto wiedzieć na ich temat, zanim tak właściwie się po nie sięgnie?

gobet sporty wirtualne

Jak działa usługa sportów wirtualnych w GoBet?

GoBet nie wprowadził żadnej rewolucji, jeżeli chodzi o sporty wirtualne, które wyglądają u niego w bardzo podobny sposób, jak u okupującej każdy ranking bukmacherów 2023 konkurencji. Jest to zatem usługa, za której powstanie odpowiedzialne są algorytmy komputerowe. To one ustalają wynik każdego spotkania, ale też są odpowiedzialne za jego zaprezentowanie klientowi.

Sporty wirtualne imitują wyglądem tradycyjne rozgrywki sportowe. Z tym jednak, że jeden mecz czy wyścig zaprezentowany jest tu w formie skrótowej, trwającej zaledwie kilka minut. Jego wynik jest z góry ustalony przez komputer. Brak tu zatem losowości – przynajmniej z technicznego punktu widzenia. Typowanie w tej usłudze odbywa się w sposób bardzo dynamiczny, a obstawiać możesz nawet kilka kolejnych meczów czy wyścigów.

Sporty wirtualne są bardzo popularne wśród graczy, w Betclic, GoBet czy STS rozrywanych jest wiele zakładów właśnie z tej kategorii.

gobet rejestracja i logowanie
Polski bukmacher GoBet – kod bonusowy na start

Jakie sporty wirtualne pozwala obstawiać bukmacher GoBet?

Choć sporty wirtualne ostatnimi laty ustąpiły popularnością miejsca grom karcianym, wciąż cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie może więc dziwić to, że GoBet zadbał o jak największy ich wybór – tak, abyś obstawiać mógł to, co najbardziej Ci się podoba. W chwili obecnej do dyspozycji masz:

 • wirtualny tenis,
 • wirtualną piłkę nożną – w tym przypadku obstawiać możesz nie tylko całe spotkania sportowe, ale też konkursy rzutów karnych oraz zorganizowaną przez bukmachera wirtualną ligę piłki nożnej. Ta ostatnia stwarza dodatkowe możliwości analityczne, dzięki którym będziesz mógł podejmować nieco trafniejsze decyzje bukmacherskie,
 • wirtualne kolarstwo,
 • wirtualne wyścigi konne,
 • wirtualne wyścigi chartów.

Duża różnorodność dostępnych u bukmachera sportów wirtualnych może sugerować, że jest to usługa zamknięta, która raczej nie będzie już rozwijana przez bukmachera. Nie ma się czemu dziwić – w tym momencie skupić się on musi (i powinien) na grach karcianych, bijących rekordy popularności.

Dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera, w GoBet kod promocyjny na premię 30 PLN to BETONLINE.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat usługi w GoBet?

Sporty wirtualne stanowią usługę dość specyficzną, która może być zagadką tak dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami wzajemnymi, jak i dla tych już doświadczonych, którzy jednak nie mieli wcześniej z nią styczności. Na forum bukmacherskim BetOnline wielu typerów chwali się wygranymi kuponami ze sportów wirtualnych. Poniżej przedstawiamy kilka takich rzeczy, które musisz wiedzieć na ich temat.

 • Sporty wirtualne to usługa dostępna całodobowo. Dostęp do niej masz każdego dnia roku, o dowolnej godzinie. Dzięki temu możesz ją traktować jako wypełniacz czasu pomiędzy rozgrywkami w prawdziwych rozgrywkach sportowych.
 • Typowanie sportów wirtualnych odbywa się w szybkiej formule – jest to jednak usługa, w której typuje się przedmeczowo. Rynki nie są dynamiczne i uzależnione od tego, co dzieje się w meczu / wyścigu – jego przebieg jest ustalony z góry.
 • Typowanie sportów wirtualnych nie obraca bonusów – przynajmniej większości z nich. Warto jednak, abyś przeczytał regulamin każdego i upewnił się co do tego. W większości przypadków sportów wirtualnych nie obstawisz nawet za środki bonusowe.
 • W każdym przypadku możesz przejrzeć historyczne wyniki meczów lub wyścigów, korzystając z odpowiedniej zakładki.
 • Obstawianie zakładów jest możliwe tylko w momencie, w którym system daje taki komunikat – zazwyczaj jest to kilka-kilkanaście sekund przed rozpoczęciem konkretnej rozgrywki. Pamiętaj jednak, że typować możesz również na przyszłość.
 • Istnieje możliwość włączenia opcji szybkich zakładów – dzięki temu szybko ustalisz stawkę, a zakłady będziesz zawierał jednym kliknięciem w konkretny rynek bukmacherski. Zaoszczędzi to mnóstwo czasu – kuponu nie będziesz musiał potwierdzać, ani też ustalać stawki za każdym razem.

UWAGA: Polski bukmacher Betfan oferuje nowym graczom 200% do 300 PLN + 60 PLN freebet z kodem promocyjnym BETONLINE. Rejestracja na www.Betfan.pl.

5 / 5. Ocen: 44


Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *