Betfan bonus. Opinie graczy na temat premii na start 3000 zł + 100 freebet

506

Jakie opinie graczy można znaleźć w internecie na temat bukmachera Betfan oraz przygotowanego przez niego bonusu? Oto kilka komentarzy o bonusie 3000 zł + freebecie o wartości 100!

Betfan bonus. Opinie graczy na temat premii na start 3000 zł + 100 freebet
Betfan bonus. Opinie graczy na temat premii na start 3000 zł + 100 freebet

Betfan opinie graczy

Legalny bukmacher Betfan ma dla nowych graczy nawet 3000 złotych bonusu. Więcej na ten temat znaleźć można tutaj: Betfan bonus powitalny.

Jakie opinie graczy znajdziemy w sieci na temat marki Betfan oraz tego, co oferuje na start? Postanowiliśmy to sprawdzić i podzielić się spostrzeżeniami.

Tutaj wpisuje się dostępny w Betfan kod promocyjny
Tutaj wpisuje się dostępny w Betfan kod promocyjny

Trzeba przyznać, że Betfan jest oceniany całkiem nieźle. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że dla wielu osób ten bukmacher jest ciągle mało znany. Wszystko ze względu na to, iż na rynku jest od stosunkowo niedawna, a stażem nie może równać się z STS czy marką Fortuna.

Betfan kod promocyjny. 100 zł za wpisanie!

Tylko podczas rejestracji konta można wpisać kod promocyjny Betfan, który pozwala na otrzymanie dodatkowych 100 złotych w bonusie powitalnym.

Wielu graczy to ignoruje, a tymczasem fakty są takie, że jedynie na samym początku przygody z Betfan jest szansa na otrzymanie zakładu bez ryzyka wynoszącego aż 100 PLN!

Wpisanie kodu to swego rodzaju wyrażenie chęci otrzymania premii na start. Gracz dostaje 100 złotych i może je przeznaczyć na obstawianie od razu po pierwszym zalogowaniu na konto!

Czy to aby na pewno legalne? Oczywiście, sam bukmacher zachęca do podania kodu, co widać w formularzu rejestracyjnym, jaki jest dostępny na www.Betfan.pl!

pakiet pudziana betfan
pakiet pudziana betfan

3000 zł na obstawianie u bukmachera. Kasa od Betfan!

Kasa od Betfan na obstawianie to nawet 3000 zł. Zakłady bukmacherskie dają możliwość zgarnięcia pieniędzy na start, a co za tym idzie – na rozpoczęcie typowania z naprawdę grubej rury! Prezent odbiera się na www.Betfan.pl.

Bonus 3000 złotych od Betfan jest jednym z najwyższych w kraju. Wielu osobom wydaje się to podejrzane i chyba właśnie dlatego tak dużo szuka się informacji o tym, jakie są Betfan opinie graczy. Na naszej stronie najbardziej aktualne możecie przejrzeć już teraz!

Pamiętajcie, że bonusy lubią się zmieniać. W przypadku Betfan nie zdarza się to często, ale mimo to warto być na bieżąco i przed rejestracją dobrze jest sprawdzić aktualne dane dotyczące premii powitalnej.

Betfan forum – jakie komentarze typerów?

A oto wybrane przez nas opinie. Pod lupę braliśmy tylko najlepsze forum bukmacherskie w Polsce – Betonline.net.pl:

„Bardzo dobry bonus na start. Nigdzie indziej nie dawali mi ponad 3000 złotych i to zaraz na początku. Super sprawa!”

„Brakowało buka w Polsce, który miałby dobrą ofertę a nie byłby tylko przereklamowany! Mało go w mediach, ale za to jest naprawdę ciekawa oferta!”

„Freebet z kodem BETFAN odebrałem. Do tego 3000 zł na początek drogi z bukmacherką. Tak to można obstawiać!”

„Nikt do niczego nie namawia. Najlepiej sprawdzić po swojemu, czy bonus ponad 3000 zł to coś dla nas. Pewnie nie każdy będzie w 100% zadowolony, ale dla mnie to ekstra pomysł!”

A jakie jest twoje zdanie na temat marki opisywanej w tym wpisie? Uważasz, że bukmacher Betfan to wybór dla ciebie? 😉


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.