Czy można negocjować kursy u polskich bukmacherów?

Czy można negocjować kursy u polskich bukmacherów?

Wszyscy znamy te sceny z amerykańskich filmów, gdy do tradycyjnego bukmachera wchodzi „gruba ryba” i dyktuje wszystkich swoje warunki. Niektórym może się wydawać, że to scenariusz wyssany z palca i bujna wyobraźnia twórców. Okazuje się, iż nie do końca. Co najważniejsze, takie negocjacje kursów są jak najbardziej możliwe w polskich realiach! 

Czy można negocjować kursy u polskich bukmacherów?

Wysoki kurs bukmacherski kluczem do sukcesu! 

Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie atrakcyjny kurs jest dla graczy najważniejszy. I to nie tylko dla tych, którzy stawiają ogromne pieniądze, ale także dla drobnych typerów liczących się z każdym groszem. Jak wiadomo, w bukmacherce chodzi o to, by zyskiwać jak najwięcej, a nie ma wysokich wygranych bez dużych kursów.

Jeżeli nie jesteście początkującymi, a przynajmniej obstawiliście w swoim życiu co najmniej jeden kupon, doskonale wiecie, że wysokość kursów nie zawsze jest taka, jak byśmy sobie tego życzyli. Mało tego – im niższy kurs, tym większy faworyt danego wydarzenia, co w praktyce oznacza, że w niektórych przypadkach stawianie jest po prostu niemal całkowicie nieopłacalne i wcale nie jest to kwestia podatków!

Polscy bukmacherzy z wysokimi kursami:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nikt nie może na podstawie jednego czy dwóch typów stwierdzić, jaka firma oferuje najlepsze warunki. Czasem może zdarzyć się tak, że totalny outsider da na dane wydarzenie kurs, o który konkurencja nawet się nie otrze. W innym przypadku może być natomiast na odwrót.

Bukmacher Milenium - aktualne kursy
Bukmacher Milenium – aktualne kursy

Jak wygląda negocjowanie kursów bukmacherskich?

Funkcja negocjowania kursów wcale nie jest przeznaczona tylko dla graczy VIP czy tych, którzy są najbardziej aktywni. Wbrew pozorom, jest to coś zupełnie normalnego w dzisiejszych czasach i to także w zakładach internetowych, a nie jedynie w tradycyjnych punktach naziemnych.

Obecnie najkorzystniejsze warunki w kwestii negocjacji można znaleźć w Milenium. To polski, legalny bukmacher, który oferuje zakłady na wszystkie dyscypliny sportowe, a także Virtual Sports. Wspomniany serwis daje także swoim użytkownikom dostęp do Zakładów Na Żywo. Atrakcyjność kursów nie jest w tym przypadku najistotniejsza, a dlaczego to już z pewnością wiecie.

Promocje w Zakładach Bukmacherskich Milenium

  • Happy hours, czyli godziny z atrakcyjniejszymi kursami
  • Zwrot od przegranych
  • Doładowanie wpłat na konta bukmacherskie
  • Bonus dla nowych graczy, w tym 20 PLN za darmo!

Kod bonusowy w Milenium

Każdy, kto założy konto w Milenium, może w tym momencie otrzymać nawet trzy premie powitalne. Pierwsza z nich przyznawana jest od debiutanckiego depozytu i może maksymalnie wynieść nawet 760 PLN. Co najważniejsze, bonus numer dwa w wysokości 20 PLN otrzymuje się bez konieczności dokonywania wpłat większych sum pieniędzy. W tym przypadku niezbędny jest jednak kod bonusowy Milenium. Wszystko, co jest potrzebne, to podanie podczas rejestracji hasła „BETONLINE”.

Jak otrzymać 20 PLN za darmo w Milenium?

  1. Oferta dostępna u legalnego bukmachera pod adresem www.Milenium.pl
  2. Wpisz „BETONLINE” i odbierz 20 PLN za darmo
  3. Dokonaj depozytu i zgarnij 760 PLN
  4. Zapisz się do programu lojalnościowego i skorzystaj z premii 10 PLN
jak negocjować kursy bukmacherskie

Negocjacje kursów krok po kroku

Nie trzeba mieć ogromnego doświadczenia w zakładach bukmacherskich, by poradzić sobie z negocjacją kursów. Należy jednak pamiętać, że osoba zajmująca się akceptacją takich propozycji wcale nie musi przystać na nasze warunki. Warto w wiadomości do bukmachera napisać kilka argumentów, które mogą przekonać do podjęcia korzystnej dla nas decyzji. Trudno powiedzieć, co tak naprawdę wpływa na bukmachera, ale jeden ze znanych typerów ma kilka dobrych rad w tej kwestii:

„Nie pisać za dużo o danym meczu. Skupić się na tym, że w konkurencji znaleźć można lepsze warunki. Warto też dorzucić trochę statystyk albo ciekawostek, które mogą wydawać się na pierwszy rzut oka mało istotne. Nie zapomnijmy też napisać o stawce, za jaką chcemy zagrać, albo podkreślmy, że nie jest to pierwszy nasz typ za większą sumę!”

Nie należy traktować tej rady jako „złotego środka”, ale można być pewnym, że bukmacherski ekspert, który ma już na swoim koncie wiele wygranych i kuponów za duże pieniądze na pewno ma na tyle duże doświadczenie, by brać jego wskazówki na poważnie i zachować w głowie. Warto też odwiedzić jakieś polskie forum bukmacherskie i zapytać innych, co na ten temat sądzą.

Co można negocjować?
Co można negocjować w Milenium?

Negocjowanie kursów jest tak naprawdę możliwe we wszystkich najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Podczas stawiania kuponu wystarczy zaznaczyć chęć podjęcia rozmów na temat kursu, a następnie wysłać wiadomość do bukmachera.

Odpowiednia opcja jest bardzo dobrze widoczna i naprawdę trudno ją przeoczyć. Pamiętajmy też, by nie zrażać się ewentualną odmową przy pierwszej rozmowie. Porażki bywają motywujące i są nauką na przyszłość. Warto wyciągać wnioski i się dzięki nim uczyć – to w bukmacherce naprawdę istotna kwestia!

0 / 5. Ocen: 0


Comments

Jedna odpowiedź do „Czy można negocjować kursy u polskich bukmacherów?”

  1. […] zależy od potrzeb, bo jednym może zależeć na transmisjach na żywo, natomiast innych interesuje negocjowanie kursów bukmacherskich. Każdy ma jakieś swoje racje i się ich trzyma, dlatego przed rejestracją w konkretnym miejscu, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *