Gdzie za granicą grać u bukmachera?

112

Kiedy przebywamy poza Polską, pewnie nieraz zadajemy sobie pytanie, gdzie za granicą grać u bukmachera. Jeżeli chociaż raz w życiu mieliście podobny dylemat, dobrze trafiliście!

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce nie są legalni, jeśli nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów. W praktyce oznacza to, że nie możemy grać w Bet365, Expekt i innych tego typu portalach.

Jeżeli mieszkamy za granicą na co dzień i posiadamy tam adres zameldowania, nie będzie większych problemów, by korzystać z usług takich stron, jak te podane powyżej. Co jednak, gdy pojechaliśmy sobie na wakacje i chcemy trochę poobstawiać? Tutaj problem jest już nieco większy.

Najlepszym rozwiązaniem jest odpuścić sobie grę u polskiego bukmachera i zagrać u jakiegoś miejscowego. Najlepiej jednak nie przez internet, a w tradycyjnym punkcie.

W ten sposób unikamy sytuacji, w której polski buk zablokuje nam konto przez zagraniczne IP, natomiast zagraniczny bukmacher online zabroni nam gry ze względu na kraj zamieszkania.

Jak zacząć obstawiać mecze w Zakładach Bukmacherskich?

Oczywiście, idealnym wyjściem jest odpuszczenie sobie bukmacherki na czas wakacji. Jest to nawet dobre z względów czysto psychologicznych. Wielu skutecznych graczy podczas dni wolnych robi sobie przerwę także od obstawiania. Jak widać po ich wynikach, nieźle na tym wychodzą! 🙂

A kiedy już wrócicie do Polski, sprawdźcie kod promocyjny Forbet. Na ten moment brzmi on „BETONLINE” i można go wykorzystać na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Gdzie za granicą grać u bukmachera?
5 (100%) 1 vote