Gdzie za granicą grać u bukmachera?

1858

Kiedy przebywamy poza Polską, pewnie nieraz zadajemy sobie pytanie, gdzie za granicą grać u bukmachera. Jeżeli chociaż raz w życiu mieliście podobny dylemat, dobrze trafiliście!

Polscy bukmacherzy za granicą

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce nie są legalni, jeśli nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów. W praktyce oznacza to, że nie możemy grać w Bet365, Expekt i innych tego typu portalach.

Jeżeli mieszkamy za granicą na co dzień i posiadamy tam adres zameldowania, nie będzie większych problemów, by korzystać z usług takich stron, jak te podane powyżej. Co jednak, gdy pojechaliśmy sobie na wakacje i chcemy trochę poobstawiać? Tutaj problem jest już nieco większy.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepszym rozwiązaniem jest odpuścić sobie grę u polskiego bukmachera i zagrać u jakiegoś miejscowego. Najlepiej jednak nie przez internet, a w tradycyjnym punkcie.

W ten sposób unikamy sytuacji, w której polski buk zablokuje nam konto przez zagraniczne IP, natomiast zagraniczny bukmacher online zabroni nam gry ze względu na kraj zamieszkania.

Oczywiście, idealnym wyjściem jest odpuszczenie sobie bukmacherki na czas wakacji. Jest to nawet dobre z względów czysto psychologicznych. Wielu skutecznych graczy podczas dni wolnych robi sobie przerwę także od obstawiania. Jak widać po ich wynikach, nieźle na tym wychodzą! 🙂

A kiedy już wrócicie do Polski, sprawdźcie kod promocyjny Forbet. Na ten moment brzmi on „BETONLINE” i można go wykorzystać na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.