Jak analizować mecze, by wygrywać u bukmachera?

Jak analizować mecze, by wygrywać u bukmachera?

Wiedza na temat sportu to jeszcze nie wszystko, co jest potrzebne, by wygrywać w Zakładach Bukmacherskich. Bardzo istotną kwestią jest analiza. Jak czytać statystyki i wiadomości, by wyciągać z nich najwięcej istotnych rzeczy? Czy skuteczna analiza to naprawdę 90 procent sukcesu, a reszta to już szczęście?

Jak analizować mecze, by wygrywać u bukmachera?
Jak analizować mecze, by wygrywać u bukmachera?

Jak analizować mecze? Skuteczny system bukmacherski

Początkujący gracze mają dziwne przeświadczenie, ale bardzo mylne, że gracze zarabiający na bukmacherce to swego rodzaju „magicy”, którzy biorą swoje typy z kapelusza, a wszystko, czego się dotkną, po prostu zamienia się w wygrany kupon. Gdyby rzeczywiście tak było, takie osoby od dawna zarobiłyby na tyle dużo, iż mogłyby przez cały dzień wylegiwać się w ciepłych krajach. Nie jest jednak u nich aż tak kolorowo, mimo że rzeczywiście odnoszą zyski.

Co zatem stoi za sukcesem zawodowych, bądź po prostu skutecznych, graczy? Przede wszystkim – ANALIZA! Najlepsi typerzy potrafią z różnego rodzaju statystyk i wiadomości wyciągać bardzo przydatne wnioski. Jak oni to robią? Cóż, na pewno żaden z nich nie zdradzi wszystkich metod przynoszących mu zarobek. Na szczęście, są elementy analizy, których może się nauczyć każdy laik. Ważne jednak jest to, by na jednej czy dwóch lekcjach nie kończyć swojej działalności!

STS kod promocyjny za darmo 2021
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Analiza meczów a zakłady bukmacherskie

Im szybciej dojdziecie do wniosku, że analiza jest niezbędna do wygrywania na dłuższą metę, tym lepiej dla was. Owszem, istnieje coś takiego jak profesjonalne typy bukmacherskie, za które się płaci. Pytanie tylko, czy takie coś rzeczywiście ma sens? Wydaje się, że nie, bo po co wydawać pieniądze na coś, co można robić samemu i to z taką samą albo nawet lepszą skutecznością!

Przykład analizy bukmacherskiej (źródło: BetOnline.net.pl)
Przykład analizy bukmacherskiej (źródło: BetOnline.net.pl)

Bardzo dobrym pierwszym krokiem nauki analizy jest czytanie postów na forach internetowych zajmujących się zakładami bukmacherskimi. Lektura tego typu postów jest bardzo przydatna, ponieważ pokazuje nam, na co doświadczeni gracze zwracają uwagę. W ten sposób unikamy straty czasu, chociaż trudno tak to nazwać, biorąc pod uwagę, że przecież każda minuta spędzona na czytaniu statystyk jest istotną lekcją!

Jak wygrywać u bukmachera? Analiza to podstawa! 

Nie da się odpowiedzieć w jednym zdaniu na pytanie, jak wygrywać u bukmachera. Gdyby były skuteczny system bukmacherski zawsze przynoszący zysk, korzystaliby z niego wszyscy, a zakłady bukmacherskie przestałyby istnieć, bo nie dawałyby zarobić ich właścicielom.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bardzo ważne jest, by być konsekwentnym w swoich działaniach. Czytać, edukować się i wykorzystywać zdobytą wiedzą w praktyce! Nie od razu będzie się udawało – to możemy wam zagwarantować. Pewni jednak też jesteśmy tego, że gdy tylko zaczną „wchodzić” wam mecze poparte waszymi analizami, bardzo szybko poczujecie tę niesamowitą satysfakcję!

Skuteczna analiza bukmacherska – jak ją skonstruować?

Warto być na bieżąco z wszystkim tym, co dzieje się w świecie sportu, czyli krokiem pierwszym jest czytanie wszelkiego rodzaju newsów. Nawet na pozór błaha informacja o tym, że dany piłkarz czy tenisista został tatą może mieć ogromny wpływ. Wyciągnięcie wniosku z tego typu newsa to jednak czysto psychologiczna sprawa, gdyż każdy sportowiec jest inny i może zupełnie inaczej reagować na konkretne sytuacje w życiu prywatnym.

W bukmacherce, tak jak na co dzień, nie wszystko jest pewne. Załóżmy, że jakiś zespół w najbliższym meczu ma zagrać bez swojego podstawowego zawodnika, który pauzuje za kartki. To dobra czy zła wiadomość dla osoby, która na ten konkretny klub chciała postawić pieniądze? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie najlepsza, bo przecież bez gwiazdora trudniej o bramki, sytuacje podbramkowe i tym podobne. Warto jednak spojrzeć na to z innej strony. Za świetnego piłkarza wejdzie jego zmiennik, który nie ma zbyt wielu chwil do pokazania się trenerowi. Na pewno będzie chciał więc nadarzającą się okazję wykorzystać jak najlepiej. Kto wie, może nawet zostanie bohaterem meczu po świetnym meczu?

Jaki bukmacher najlepszy dla początkujących? 

Na polskim rynku działa niecałe 10 firm bukmacherskich. Którą z nich warto wybrać na dobry początek? Wszystko zależy głównie od waszych wymagań. Jeżeli zależy wam na sprawdzonej marce z dużą ilością zakładów, możliwością gry przez telefon oraz sporą ilością metod płatności, bez wątpienia całkiem niezłym wyborem będzie Fortuna. To jedna z największych i najpopularniejszych firm branżowych działających u nas w kraju, a co za tym idzie – znajdziecie w niej sporo opcji, których na próżno szukać u konkurencji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli jednak na starcie zdecydowaliście się na inny portal, żaden problem! To, co podoba się większości, nie musi być odpowiednie dla was. Grajcie tam, gdzie posiadacie już konto i nabierajcie bukmacherskiego doświadczenia. Z czasem z pewnością dojdziecie do wniosku, że jeden profil gracza to za mało i wtedy będziecie mogli pomyśleć o rejestracji jeszcze w innym miejscu! 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 5