Jak obstawiać wyścigi konne na Służewcu?

Jak obstawiać wyścigi konne na Służewcu?

Tor na warszawskim Służewcu znany jest chyba każdemu miłośnikowi obstawiania. Chciałbyś rozpocząć obstawianie gonitw? Dowiedz się, w jaki sposób możesz to zrobić!

Jak obstawiać wyścigi konne na Służewcu?
Jak obstawiać wyścigi konne na Służewcu?

Obstawianie wyścigów konnych

Obstawianie wyścigów konnych jest dość popularnym zagadnieniem, jednak mało kto wie, jak dokładnie zająć się tą dziedziną bukmacherki. Tor na Służewcu to miejsce, które wydaje się idealne na początek. W końcu to o nim słyszy się ciągle w telewizji czy innych mediach.

Aby typować zwycięzców gonitw na Służewcu, nie potrzebujemy konta internetowego u żadnego bukmachera. Operatorem w tym przypadku są Traf Zakłady Wzajemne, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów, a to z kolei oznacza, iż prowadzą całkowicie legalny biznes w Polsce.

STS kod promocyjny za darmo 2020
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Czy Traf online to jedyna opcja?

Oczywiście, granie przez internet w Traf Online także jest możliwe. Jeżeli zamiast na torze, wolimy przesiadywać w domu, absolutnie nikt nam tego nie broni. Co najlepsze, zakłady mamy do dyspozycji wszędzie tam, gdzie mamy internet, czyli także w telefonie, tablecie i tym podobnych.

Dobra wiadomość jest taka, że propozycja od Traf nie jest jedyną, z jakiej musimy korzystać. W Polsce bukmacherzy widzą w gonitwach duży potencjał i nie wydaje się, by w najbliższym czasie miało się to szczególnie zmienić. Gdzie dokładnie można obstawiać wyścigi koni w tym momencie? Przygotowaliśmy dla was gotowe rozwiązania, które – mamy nadzieję – w odpowiedni sposób wprowadzą was do świata rywalizacji zwierząt.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przypominamy, że opisujemy dla was tylko legalne rozwiązania i z tych niezgodnych z prawem rekomendujemy nie korzystać. Po pierwsze, możemy przez nie nabawić się ogromnych problemów. Po drugie, zagraniczna firma z dnia na dzień może zamknąć działalność, nie wypłacając nam pieniędzy, które de facto zdeponowaliśmy nielegalnie.

STS wyścigi. Zakłady bukmacherskie na konie i psy

Obstawianie wyścigów konnych w internecie
Obstawianie wyścigów konnych w internecie

STS to najpopularniejszy bukmacher online w naszym kraju. Jest sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski oraz bardzo wielu imprez czy drużyn sportowych. Kiedy tylko w Polsce pojawiła się wzmianka o dostępności legalnych zakładów na wyścigi konne, wszyscy byli przekonani, że najszybciej zobaczymy ja na www.STS.pl. I tak też się stało! 

Bukmacher STS to jeden z nielicznych portali typerskich w naszym kraju, gdzie możemy obstawiać wyścigi koni bez wychodzenia z domu albo po prostu tam, gdzie mamy dostęp do sieci. Do postawienia pierwszego kuponu potrzebne jest nam jedynie darmowe konto, które w kilka chwil można założyć na stronie internetowej www.STS.pl

Podczas rejestracji konta w STS podajemy podstawowe dane na swój temat, a także wpisujemy kod promocyjny „BETONLINE”. W przypadku hasła bonusowego mamy na to tylko jedną okazję – obecni klienci nie mogą już go wpisać, a tym samym nie dostają możliwości zgarnięcia premii na obstawianie. 

Wszyscy nowo zarejestrowani, którzy wpiszą kod „BETONLINE”, mogą liczyć na bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Oprócz tego do zdobycia są nastepujące premie: 

  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty na konto typerskie do kwoty 1200 PLN
  • Ubezpieczony zakład 20 PLN na Betgames, czyli legalne karty, na przykład: poker, wojna, bakarat

Wyścigi koni z prawdziwego zdarzenia traktowane są jako normalna dyscyplina sportowa, a to oznacza, iż znacznie łatwiej otrzymać na nie bonus specjalny. To jedna z zalet przemawiających za realnymi, a nie wirtualnymi gonitwami. 

Tak zakłada się konto z bonusem w STS. ZOBACZ VIDEO:

Wirtualne Sporty STS. Jak działają te wyścigi konne?

Wirtualne Sporty w STS to propozycja dla osób, które chcą stawiać kupony o dowolnej porze dnia i nocy. W zakładce z kursami na nie znajdziemy piłkę nożną, rywalizację zwierząt czy tenis. Wszystko to dostępne w nowoczesnej formie i pozwalające na zarabianie prawdziwych środków. 

Każdy może obstawiać wirtualne gonitwy, ale trzeba mieć na uwadze to, że wszystkim rządzi w nich algorytm. Nie ma zatem tych emocji, co w prawdziwym świecie, a przewidzenie niespodzianki niekoniecznie jest łatwym przedsięwzięciem. 

Typowanie wirtualnych sportów może nas przygotować do tego, co dostępne w normalnej ofercie. Typy zakładów są niemal te same, a potencjalne wygrane bardzo do siebie zbliżone. Plusem komputerowych wyścigów jest przede wszystkim to, że w ciagu godziny odbywa się kilka, kilkanaście pojedynków, a nie tylko dwa czy trzy. 

Wyścigi koni Fortuna. Legalne stawianie w internecie i nie tylko! 

Firma bukmacherska Fortuna była pierwszą w naszym kraju, które udostępniła obstawianie meczów w internecie. To także ta marka, gdzie gonitwy koni pojawiły się tak szybko, jak tylko było to możliwe. Bez względu na to czy chcemy stawiać w sieci, czy w punktach, w przypadku Fortuny nie będziemy mieli powodów do narzekania. 

Oferta na wyścigi konne dostępna jest na stronie www.eFortuna.pl. Przygotowano ją w taki sposób, by gracze nie mieli czasu się nudzić. Codziennie dostępne są zakłady dotyczące wyścigów z różnych części świata, a pierwsze gonitwy zaczynają się rano, a nie dopiero w godzinach popołudniowych czy wieczornych. 

Gdzie w STS wyścigi konne?
Gdzie w STS wyścigi konne?

Jeżeli chcemy obstawiać rywalizację koni u bukmachera Fortuna, krokiem pierwszym jest założenie konta na www.eFortuna.pl. Nikogo nie powinno przerażać wypełnianie formularza rejestracyjnego – w tym przypadku można się ze wszystkim uporać w mgnieniu oka. 

Wszyscy, którzy chcą obstawiać rywalizację koni na stronie www.eFortuna.pl, nie potrzebują żadnego innego konta, niż te służące także do grania na tradycyjne dyscypliny. To dla graczy wielkie możliwości przy minimalnym wysiłku. Nie ma tutaj mowy o przelogowywnniu się oraz innych uciążliwych czynnościach. 

Obstawianie wyścigów konnych w Fortunie. Jakie bonusy do zdobycia?

Jeżeli rejestrujemy konto typerskie na stronie www.eFortuna.pl, możemy liczyć nawet na trzy prezenty powitalne. Aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE”.

Fortuna zakłady na wyścigi konne
Fortuna zakłady na wyścigi konne

Pierwszy bonus do zdobycia to 20 PLN za samo założenie profilu gracza. W tym przypadku mowa o premii przyznawanej w formie specjalnych punktów lojalnościowych. Niektórzy się tym zniechęcają, a tymczasem w ten sposób do zgarnięcia jest kasa na grę, której nie trzeba obracać tak samo, jak zwykłych bonusów bukmacherskich! 

20 PLN otrzymuje się jednorazowo. Dopiero po zgarnięciu tego prezentu do zdobycia są kolejne i to jeszcze większe! Jeżeli chcecie obstawianie rozpocząć z przytupem, prawdopodobnie będziecie mieli powody do radości. 

Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto typerskie na www.eFortuna.pl do zgarnięcia mamy nawet 1000 PLN. Bonus przyznawany jest jako doładowanie o wartości 100% wartości przelewu, czyli w formie premii otrzymuje się dokładnie tyle, ile wyniósł nasz przelew. Dla kwoty 400 złotych bonus to 400 złotych, a dla 1000 zł – 1000. Maksymalnie z własnym wkładem finansowym można mieć nawet 2000 PLN na granie kuponów! 

Ostatni z bonusów do odebrania na www.eFortuna.pl to zakład bez ryzyka. Wynosi on 100 złotych i pozwala na zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym zagranym kuponie u bukmachera Fortuna. Jak dokładnie to działa? 

  1. Gracz wybiera dowolne typy na www.eFortuna.pl z oferty sportowej
  2. Stawia zakład 
  3. W przypadku przegranej odbiera do 100 złotych zwrotu! 

Zakłady na wyścigi konne w Polsce

Wyścigi konne w Polsce nie są wśród typerów tak popularne jak granie na piłkę nożną czy tenis ziemny. Mimo wszystko, spodziewamy się tego, ze jeszcze sporo się w tej kwestii zmieni. W końcu mówimy o obstawianiu w najbardziej tradycyjnym tego słowa znaczeniu! 

A wy byliście kiedyś na torze na Służewcu? Widzieliście jak wygląda tradycyjne obstawianie wyścigów konnych? Ciekawi jesteśmy waszych wrażeń! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1