Jak obstawiać wyścigi konne na Służewcu?

466

Tor na warszawskim Służewcu znany jest chyba każdemu miłośnikowi obstawiania. Chciałbyś rozpocząć obstawianie gonitw? Dowiedz się, w jaki sposób możesz to zrobić!

Jak obstawiać wyścigi konne na Służewcu?
Jak obstawiać wyścigi konne na Służewcu?

Obstawianie wyścigów konnych jest dość popularnym zagadnieniem, jednak mało kto wie, jak dokładnie zająć się tą dziedziną bukmacherki. Tor na Służewcu to miejsce, które wydaje się idealne na początek. W końcu to o nim słyszy się ciągle w telewizji czy innych mediach.

Aby typować zwycięzców gonitw na Służewcu, nie potrzebujemy konta internetowego u żadnego bukmachera. Operatorem w tym przypadku są Traf Zakłady Wzajemne, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów, a to z kolei oznacza, iż prowadzą całkowicie legalny biznes w Polsce.

Niestety, na ten moment operator bukmacherski na Służewcu nie planuje uruchomienia platformy internetowej. Dla niektórych to dobra informacja, a dla innych zła. Na pewno nie nie spodoba się to tym, którzy do Warszawy mają daleko albo po prostu wolą grać w domowym zaciszu.

Kto wie, być może wkrótce zmieni się coś także w kwestii konnych gonitw, tak jak miało to miejsce z tematyką Lotto przez internet. Totalizator zapowiedział, że jeszcze w tym roku będzie można puścić „Totka” online!

A wy byliście kiedyś na torze na Służewcu? Widzieliście jak wygląda tradycyjne obstawianie wyścigów konnych? Ciekawi jesteśmy waszych wrażeń! 🙂


Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.