Legalny bukmacher Totalbet Online - opinie, oferta, strona WWW

Legalny bukmacher Totalbet Online – opinie, oferta, strona WWW

Zakłady Bukmacherskie Totalbet działają legalnie w naszym kraju od końca stycznia 2018 roku, natomiast dwa miesiące później uzyskały zgodę na oferowanie usług internetowych. Oto aktualna recenzja tej firmy wraz z najnowszymi opiniami, informacjami o ofercie oraz stronie WWW!

Legalny bukmacher Totalbet Online - opinie, oferta, strona WWW
Legalny bukmacher Totalbet Online graczy

Totalbet zakłady bukmacherskie online

Bukmacher Totalbet był wcześniej zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym jako Vitabet. Początkowo pisało się o tym, że jest on związany z rumuńską firmą branżową o tej samej nazwie, ale dość szybko okazało się to jedynie niepotwierdzonymi informacjami.

Kto stoi za założeniem Totalbet? Być może niektórzy kojarzą pana Zbigniewa Benbenka. To właśnie właściciel „Super Expressu” oraz popularnego radia „Eska” postanowił sprawdzić się w działalności bukmacherskiej. Jeżeli interesuje was to, gdzie znajduje się siedziba tej firmy, spieszymy z informacją, iż zarząd oraz pracownicy przebywają przy ulicy Jubilerskiej 10 w stolicy naszego kraju.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy 24 stycznia Totalbet otrzymywał licencję na prowadzenie działalności w branży hazardowej, niektórzy mieli wątpliwości, czy aby na pewno firma będzie chciała zaoferować również obstawianie przez internet. 22 marca stało się jednak jasne, że jej plany sięgają znacznie dalej, niż punktów stacjonarnych. Ministerstwo Finansów właśnie tego dnia wpisało bukmachera na listę legalnych w naszym kraju.

Totalbet strona internetowa 

Niecały miesiąc od otrzymania licencji online firma Totalbet wystartowała z oficjalną witryną. Miało to miejsce dokładnie 19 kwietnia – poznaliśmy wówczas przede wszystkim logo marki, a także otrzymaliśmy możliwość zapisania się do bazy potencjalnych klientów, którzy będą informowani o bonusach oraz aktualnych pracach trwających nad uruchomieniem portalu.

Totalbet strona WWW
Totalbet strona WWW

Nie wiadomo dokładnie, jak będzie wyglądała pełna wersja strony internetowej Totalbet, ale można przypuszczać, że będzie ona w kolorze zielono-białym. Ekran główny nie wydaje się zbyt skomplikowany, tak więc istnieje spora szansa na to, że portal nie będzie charakteryzował się zbyt „ciężkim” interfejsem. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ gracze lubią przejrzyste portale do obstawiania – szczególnie jeśli korzystają z nich na urządzeniach mobilnych.

Obecnie, wchodząc na stronę internetową bukmachera Totalbet, można znaleźć następujący komunikat:

„STAWIAMY NA SPORT! Nadchodzi jakość, na którą czekałeś! Podaj adres e-mail, by otrzymać informację o starcie naszego serwisu i unikalnej ofercie powitalnej. Spółka TOTALbet należy do polskiej grupy kapitałowej i jako pierwsza od 2016 r. otrzymała zezwolenie na przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez Internet.”

Kiedy nowy bukmacher w Polsce?

Totalbet posiada już odpowiednie zgody nadane przez Ministerstwo Finansów, a także zarejestrowaną domenę i stronę internetową. Wydaje się, że jest już wszystko załatwione, ale należy pamiętać o tym, że przedsiębiorstwo bukmacherskie składa się z wielu struktur, których kompletowanie i aktywacja może trwać wiele miesięcy. Niektóre portale branżowe twierdzą, że bukmacher z Warszawy ruszy najwcześniej pod koniec tego roku.

fortuna kod bonusowy 2019
fortuna kod bonusowy 2019

Czy Totalbet jest legalny?

Po wejściu w życie ustawy hazardowej gracze, szczególnie ci początkujący, boją się zakładać konta w nielegalnych firmach bukmacherskich. Totalbet to jednak spółka z niezbędnymi zgodami, co oznacza, że gra u niego nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Jeżeli cenicie sobie grę zgodną z obowiązującym prawem, bez wątpienia jest to dla was znakomita propozycja. Pytanie tylko, kiedy dokładnie oferta bukmachera będzie w Polsce aktywna.

Lista legalnych bukmacherów (Ministerstwo Finansów)
Lista legalnych bukmacherów (Ministerstwo Finansów)

Ilu bukmacherów jest legalnych w naszym kraju? Na stronie Ministerstwa Finansów widnieje obecnie osiem marek. To, czy jakaś firma przechodzi proces licencyjny jest objęte tajemnicą, przez co nie jesteśmy w stanie podać, o ile pozycji zestawienie może się powiększyć w ciągu najbliższego półrocza.

Totalbet opinie graczy

Firma bukmacherska Totalbet jeszcze nie rozpoczęła działalności w Polsce, dlatego trudno było przypuszczać, że będzie na niej temat dużo w internecie. Opinie graczy o tej marce poznamy prawdopodobnie dopiero za jakiś czas. Czy będą w tym przypadku dostępne bonusy bez depozytu, ciekawe promocje i inne atrakcje? To wszystko będzie miało ogromny wpływ na to, jak ostatecznie rynek przyjmie firmę Totalbet i czy będzie ona popularna, czy dość szybko się o niej zapomni.

Oferta bukmachera Totalbet

Totalbet zapowiada jakość na najwyższym poziomie. Można zatem przypuszczać, że postawi na innowacje znane przede wszystkim z zagranicznych stron internetowych. Czy to przełoży się na dobre kursy i nie tylko? Jest jeszcze za wcześnie, by odpowiedzieć na to pytanie. Można jednak z góry zakładać, że bukmacher będzie pozwalał na korzystanie z działu Zakłady Na Żywo czy też Wirtualne Sporty. Nikt nie obraziłby się pewnie także na możliwość oglądania meczów w dobrej jakości, chociaż to jak na razie w naszym kraju prawdziwa rzadkość.

Możemy wam obiecać, że na łamach naszego portalu będziemy zamieszczać wszelkie informacje dotyczące Totalbet. Trzymamy kciuki za polskich bukmacherów i w tym przypadku nie mogło być inaczej!


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0