Mecze na żywo w STS TV – co obejrzymy u popularnego bukmachera?

Nie od dziś wiadomo, że bukmacher STS jest jednym z tych, którzy swoim klientom oferują nie tylko możliwość obstawiania spotkań sportowych, ale i ich oglądania. Usługa STS TV działa prężnie od wielu lat, a w tym momencie praktycznie codziennie jesteśmy w stanie zobaczyć w niej bardzo wiele spotkań sportowych. Na jakie konkretnie mecze na żywo możemy w niej jednak liczyć? W przypadku jakich rozgrywek możemy na niej polegać?

Mecze na żywo w STS TV

Pamiętajmy: dostęp do usługi STS TV dostępny jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników i przyznawany jest dopiero po zawarciu dowolnego zakładu (na równo 24 godziny). Pamiętajmy, by w czasie rejestracji wykorzystać w STS kod promocyjny – dzięki temu będziemy mieli za co zawrzeć zakład odblokowujący do niej dostęp.

Piłka nożna na żywo w STS

Oczywistym jest, że rdzeniem oferty na mecze na żywo w STS jest piłka nożna, która w naszym kraju uchodzi za najpopularniejszy sport i przyciąga zdecydowanie najwięcej typujących. W chwili obecnej STS jest w posiadaniu wielu licencji na rozgrywki piłkarskie. Obejrzymy u niego między innymi wszystkie mecze:

  • angielskiego Premier League,
  • włoskiego Serie A,
  • hiszpańskiej La Liga,
  • niemieckiej Bundesligi,
  • francuskiego Ligue 1,
  • szkockiego Premiership,
  • portugalskiego Liga Portugal,
  • belgijskiego Pro League,
  • holenderskiego Eredivisie.

Oczywiście te ligi to nie wszystko, a STS online pokrywa znacznie więcej rozgrywek. Również tych nieco niższego poziomu. Można się spodziewać, że oferta na polu piłki nożnej będzie stale rozwijana.

Tenis – transmisje online w STS TV

W ofercie na transmisje na żywo bukmachera STS znalazło się miejsce również na tenis. W jego przypadku lider rynku zakładów bukmacherskich w Polsce zdecydowanie nie zawodzi. Proponuje nam możliwość oglądania zdecydowanej większości ważnych rozgrywek tak w ATP, jak i WTA. Obejrzymy również kluczowe w sezonie spotkania wilekoszlemowe – Wimbledon, US Open, French Open i Roland Garros. STS jest jednym z tych bukmacherów, którego można nazwać kompletnym właśnie w kontekście transmisji meczów tenisowych. Tych istotnych i mniej ważnych.

Sporty amerykańskie w ofercie STS

Wielbiciele typowo amerykańskich sportów w Polsce mają spory problem. Otóż licencję na ich pokazywanie mają wyłącznie telewizje abonamentowe, które dodatkowo liczą sobie naprawdę dużo za dostęp do każdego spotkania. Oczywiście, ich plusem jest profesjonalny komentarz oraz najwyższa jakość transmisji. Czy jednak są one naszą jedyną opcją? Okazuje się, że nie, a w STS rejestracja daje nam dostęp do najpopularniejszych lig w sportach czysto “zachodnich”.

W STS TV zobaczymy zatem wszystkie mecze NBA, a zatem najpopularniejszej na świecie ligi koszykarskiej. Co ważne, nie będzie to od nas wymagało wykupywania jakiejkolwiek przepustki (NBA Pass). Obejrzymy je w standardowy sposób, po zalogowaniu się i spełnieniu warunku obstawienia dodatkowych zakładów. Dodatkowo, STS pozwoli nam też obejrzeć wszystkie mecze NHL za darmo. Największa i najbardziej rozpoznawalna na świecie liga hokejowa również znajduje się w ofercie tego właśnie bukmachera.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher
Bukmacher
Darmowe promocje i bonusy od legalnych firm bukmacherskich online w Polsce. Gdzie obstawiać zakłady sportowe? Czytaj nasze artykuły!

POLSCY BUKMACHERZY

Najciekawsze piłkarskie mecze przedsezonowe

Przerwa wakacyjna w rozgrywkach piłkarskich to czas, kiedy największe kluby nie próżnują. Przedsezonowe mecze piłkarskie stanowią fascynujący okres dla fanów piłki nożnej na całym świecie. Choć wyniki tych spotkań nie mają znaczenia dla ligowych...

Co to jest podwójna szansa u bukmacherów? Przykład działania

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem ze strony kibiców, którzy coraz szybciej przechodzą z poziomu początkujących do poziomu typujących bardziej świadomych każdego kolejnego wyboru w kontekście zakładów. Faktem jest to, że...

Legalna ruletka online. Gdzie można grać w Polsce?

Czy legalna ruletka online jest dostępna w Polsce? Poznaj szczegóły na ten temat i dowiedz się, co ewentualnie trzeba zrobić, by grać na pieniądze w jedną z najpopularniejszych gier kasynowych na świecie!  Ruletka online legalna...

Gdzie oglądać mecze online w dobrej jakości?

Skończyły się czasy, kiedy do pełni szczęścia wystarczała nam transmisja internetowa, w której widać piłkę i da się odróżnić zawodników z dwóch zespołów. Teraz, szukając meczów online, każdemu zależy na jakości obrazu i dobrym...

Stawianie niskich kursów na pewniaki. Czy to ma sens?

Wszyscy z nas przynajmniej raz w życiu postawili kupon z samymi "pewniakami". Czy jednak strategia polegająca na typowaniu wydarzeń z niskimi kursami rzeczywiście ma sens? Sprawdźmy to! Obstawianie na drużyny z niskim kursem to domena...