Obrót bonusu STS. Ile wynosi i jak go wykonać?

343

Otrzymałeś bonus od bukmachera STS? Za tobą pierwszy krok do tego, by móc wypłacić te pieniądze! Teraz pozostaje ci już jedynie obrót – dla niektórych to czarna magia i to właśnie dla nich powstał nasz poradnik!

Obrót bonusu STS. Ile wynosi i jak go wykonać?
Obrót bonusu STS. Ile wynosi i jak go wykonać?

STS bonus – warunki obrotu

Jeżeli to czytasz, prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym, czy odebrać bonus powitalny STS albo właśnie go zgarnąłeś i postanowiłeś przygotować się na obrót. Bez względu na to, który z wariantów bardziej cię dotyczy, na pewno powinieneś znaleźć u nas to, czego szukasz.

Obrót bonusu u bukmachera to bardzo istotna rzecz. Jeżeli otrzymujemy pieniądze od bukmachera, dopiero po postawieniu ich konkretną ilość razy możemy zlecić wypłatę i przeznaczyć na dowolny cel. Mówiąc po ludzku, dopiero obrót sprawia, że pieniądze na koncie bukmacherskim są nasze i możemy robić z nimi co tylko nam się podoba.

obstawianie za darmo w sts
Darmowe obstawianie meczów za pieniądze bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowe bonusy bukmacherskie

Omawiana przez nas sytuacja dotyczy tylko pieniędzy, które gracz otrzymał w ramach promocji powitalnej u bukmachera. Co oczywiste, wszystkie środki, które wpłacisz z własnego konta, cały czas są jedynie twoje!

Jeżeli lubisz być dobrze poinformowany, możesz przed odebraniem bonusu sprawdzić, jak dokładnie wygląda wymóg obrotu w jego przypadku. Poniżej przedstawiamy wam fragmenty dwóch regulaminów – jeden dotyczy bonusu bez wpłaty w STS, a drugi premii za pierwszy depozyt.

Bonus 29 PLN bez wpłaty:

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN.

Bonus do 1000 PLN za wpłatę:

„Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,5. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.”

Dobrze jest wiedzieć, ile bonusu do obrotu pozostało. Na szczęście, nie trzeba w tym celu rozszyfrowywać żadnych skomplikowanych tabelek lub czegoś w tym rodzaju. W przypadku bukmachera STS musimy jedynie przejść do zakładki „Moje konto” i znaleźć odpowiednią rubryczkę, która znajduje się w lewej części panelu.

polski bukmacher betfan bonus za darmo
Kod promocyjny BETFAN na darmowy bonus bez ryzyka 100 PLN

Sprawdź, ile zostało ci obrotu w STS!

Nie wiesz, jak wejść na swój profil w STS? Kliknij to, co zostało przez nas oznaczone czerwoną strzałką:

sts moje konto logowanie
Polski bukmacher STS moje konto logowanie

W jaki sposób mogę sprawdzić, ile obrotu mam jeszcze w STS? Po zalogowaniu na stronie www.sts.pl pojawi się stan konta, na screenie w kółeczko oznaczona jest kwota – u siebie na koncie widzisz prawdopodobnie inną albo nie wyświetla ci się nic poza zerami.

sts kwota obrotu
sts kwota obrotu bonusem

Nieobrócony bonus na koncie nie jest czymś, co w jakiś sposób hamuje nasze obstawianie. Owszem, nie możemy przez to korzystać z niektórych promocji, ale cały czas mamy dostęp do STS TV, czyli meczów za darmo, zamykania kuponów przed rozliczeniem typów i tak dalej, i tak dalej.

Warunki w STS ci nie odpowiadają? Na polskim rynku nie jest trudno znaleźć bonusy dla wszystkich – grających aktywnie i tych nieco bardziej zachowawczych. W Etoto odebrać można obecnie, na przykład, 20 PLN bez jakiejkolwiek wpłaty, natomiast Fortuna dodaje do kont nowo zarejestrowanych nawet 1000 PLN!

Bukmacherzy z dobrymi warunkami obrotu

Obrót bonusem wcale nie musi być czymś złym. Pozwala nam sprawdzić, jak gra się u danego bukmachera oraz jest świetnym sposobem na nabywanie doświadczenia. A nawet jeśli nie uda ci się wypłacić całego bonusu, zawsze będziesz mógł sprawdzić jak to jest grać za darmo na prawdziwe pieniądze! 🙂

Najlepszy bukmacher w 2019? Możesz to sprawdzić na naszej stronie! W Portalu GdzieGrac.net.pl czeka na ciebie również mnóstwo newsów i poradników!

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Bukmacher Betclic oferuje darmowy bonus cashback na 510 PLN – Kod promocyjny: KOD510

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.