Obrót bonusu STS. Ile wynosi i jak go wykonać?

Obrót bonusu STS. Ile wynosi i jak go wykonać?

Otrzymałeś bonus od bukmachera STS? Za tobą pierwszy krok do tego, by móc wypłacić te pieniądze! Teraz pozostaje ci już jedynie obrót – dla niektórych to czarna magia i to właśnie dla nich powstał nasz poradnik!

Obrót bonusu STS. Ile wynosi i jak go wykonać?
Obrót bonusu STS. Ile wynosi i jak go wykonać?

STS bonus – warunki obrotu

Jeżeli to czytasz, prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym, czy odebrać bonus powitalny STS albo właśnie go zgarnąłeś i postanowiłeś przygotować się na obrót. Bez względu na to, który z wariantów bardziej cię dotyczy, na pewno powinieneś znaleźć u nas to, czego szukasz.

Obrót bonusu u bukmachera to bardzo istotna rzecz. Jeżeli otrzymujemy pieniądze od bukmachera, dopiero po postawieniu ich konkretną ilość razy możemy zlecić wypłatę i przeznaczyć na dowolny cel. Mówiąc po ludzku, dopiero obrót sprawia, że pieniądze na koncie bukmacherskim są nasze i możemy robić z nimi co tylko nam się podoba.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

STS bonus bez depozytu. Jak dostać 29 PLN?

Bukmacher STS jest jednym z nielicznych, który na start oferuje klientom 29 PLN bez depozytu. Tego rodzaju premie nie zdarzają się często, natomiast w przypadku www.STS.pl jest ona dodatkowo naprawdę wysoka.

Do skorzystania z bonusu bez wpłaty potrzebny jest kod promocyjny. W przypadku marki STS brzmi on BETONLINE. Jeżeli go nie podamy, nie będzie mogli skorzystać z dodatku w postaci premii bez depozytu!

Jak wykorzystać kod promocyjny BETONLINE na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO:

Darmowe bonusy bukmacherskie

Omawiana przez nas sytuacja dotyczy tylko pieniędzy, które gracz otrzymał w ramach promocji powitalnej u bukmachera. Co oczywiste, wszystkie środki, które wpłacisz z własnego konta, cały czas są jedynie twoje!

Jeżeli lubisz być dobrze poinformowany, możesz przed odebraniem bonusu sprawdzić, jak dokładnie wygląda wymóg obrotu w jego przypadku. Poniżej przedstawiamy wam fragmenty dwóch regulaminów – jeden dotyczy bonusu bez wpłaty w STS, a drugi premii za pierwszy depozyt.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obrót bonusu STS. Aktualne warunki

Bonus 29 PLN bez wpłaty:

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN.

Bonus do 1000 PLN za wpłatę:

„Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,5. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.”

Dobrze jest wiedzieć, ile bonusu do obrotu pozostało. Na szczęście, nie trzeba w tym celu rozszyfrowywać żadnych skomplikowanych tabelek lub czegoś w tym rodzaju. W przypadku bukmachera STS musimy jedynie przejść do zakładki „Moje konto” i znaleźć odpowiednią rubryczkę, która znajduje się w lewej części panelu.

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Sprawdź, ile zostało ci obrotu w STS!

Nie wiesz, jak wejść na swój profil w STS? Kliknij to, co zostało przez nas oznaczone czerwoną strzałką:

sts moje konto logowanie
Polski bukmacher STS moje konto logowanie

W jaki sposób mogę sprawdzić, ile obrotu mam jeszcze w STS? Po zalogowaniu na stronie www.sts.pl pojawi się stan konta, na screenie w kółeczko oznaczona jest kwota – u siebie na koncie widzisz prawdopodobnie inną albo nie wyświetla ci się nic poza zerami.

sts kwota obrotu
sts kwota obrotu bonusem

Nieobrócony bonus na koncie nie jest czymś, co w jakiś sposób hamuje nasze obstawianie. Owszem, nie możemy przez to korzystać z niektórych promocji, ale cały czas mamy dostęp do STS TV, czyli meczów za darmo, zamykania kuponów przed rozliczeniem typów i tak dalej, i tak dalej.

Warunki w STS ci nie odpowiadają? Na polskim rynku nie jest trudno znaleźć bonusy dla wszystkich – grających aktywnie i tych nieco bardziej zachowawczych. W Etoto odebrać można obecnie, na przykład, 20 PLN bez jakiejkolwiek wpłaty, natomiast Fortuna dodaje do kont nowo zarejestrowanych nawet 1000 PLN!

Bukmacherzy z dobrymi warunkami obrotu

Obrót bonusem wcale nie musi być czymś złym. Pozwala nam sprawdzić, jak gra się u danego bukmachera oraz jest świetnym sposobem na nabywanie doświadczenia. A nawet jeśli nie uda ci się wypłacić całego bonusu, zawsze będziesz mógł sprawdzić jak to jest grać za darmo na prawdziwe pieniądze! 🙂

Często wybieraną przez graczy premią jest cashback 550 złotych na www.Betclic.pl. Charakteryzują go przejrzyste zasady i nieskomplikowany sposób obrotu środków.

UWAGA! Do skorzystania z cashbacku potrzebny jest kod promocyjny KOD550. Tylko jego wpisanie daje gwarancję zgarnięcia premii!

Betclic polska strona www
Betclic polska strona www

Zwrot jest przyznawany tylko w przypadku, gdy pierwszy zagrany przez nas kupon okaże się przegrany. Nie czujemy się więc w tym przypadku tak samo, jak w sytuacji, gdy obraca się inne bonusy dostępne na rynku.

Najlepszy bukmacher? Możesz to sprawdzić na naszej stronie! W Portalu GdzieGrac.net.pl czeka na ciebie również mnóstwo newsów i poradników!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0