Top 5 porad bukmacherskich dla początkujących

Top 5 porad bukmacherskich dla początkujących

Zarabianie w zakładach bukmacherskich to nie szczęście, ale znajomość niuansów i przestrzeganie zasad, wszystko jest takie samo jak w przypadku gry w sloty na pieniądze. Nowicjusze często nie rozumieją od czego zacząć – czytają kilka artykułów skutecznych graczy, zaczynają obstawiać i tracą wszystkie pieniądze już pierwszej nocy. Podpowiadamy, jak wybrać firmę bukmacherską i jaką strategię wybrać dla początkujących.

Top 5 porad bukmacherskich dla początkujących

Porada 1 – Gdzie najlepiej obstawiać zakłady sportowe?

Sporty należy obstawiać w legalnych punktach bukmacherskich. Posiadają one licencję, płacą podatki, ich działalność jest regulowana przez prawo. Obstawianie zakładów w nielegalnych firmach bukmacherskich nie jest bezpieczne. Nielegalny bukmacher może odmówić wypłaty wygranych, lub zablokować konto bez podania przyczyny. Często takie firmy są zarejestrowane gdzieś za granicą, więc nie ma sensu ich pozywać. Legalni bukmacherzy są bezpieczni – w przypadku naruszeń mogą stracić licencję.

Porada 2 – Jak wybrać firmę bukmacherską?

Aby wybrać bukmachera, zajrzyj na jego stronę internetową. Zwróć uwagę na:

Ilość zdarzeń w linii. Linia to lista wszystkich wydarzeń sportowych, na które możesz postawić. Powinna to być interesująca dla Ciebie dyscyplina sportowa i szczegółowa lista – zakłady nie tylko na wynik meczu, ale także na dodatkowe wskaźniki – porównanie bramek, handicapy, indywidualne wyniki zawodników.
Ilość zdarzeń w Live. Live to zakład, który bukmacher oferuje do zawarcia w trakcie trwania meczu. Kursy Live zmieniają się w czasie. Możliwe jest więc złapanie bukmachera na przeceniony kurs lub odzyskanie pieniędzy, jeśli początkowy zakład na dane zdarzenie przegrał.
Interfejs strony. Powinieneś czuć się komfortowo korzystając z witryny. Im łatwiejszy i bardziej przejrzysty interfejs, tym wygodniej jest śledzić kursy i wybierać opcje do obstawiania.
Recenzje o biurze. Upewnij się, że bukmacher wypłaca wygrane na czas, zapewnia szybką wypłatę pieniędzy, prowadzi uczciwe promocje i rozdaje nagrody.

Wielu graczy rejestruje się w kilku biurach bukmacherskich i porównuje kursy. Ta taktyka może pomóc zarobić więcej, ale wymaga dużo czasu.

Przy wyborze bukmachera zwróć uwagę na warunki freebetów. Freebety to darmowe zakłady, które bukmacher daje za rejestrację, pierwszy depozyt, udział w promocjach. Z ich pomocą możesz zawrzeć swoje pierwsze zakłady. W przypadku przegranej nie stracisz swoich pieniędzy, a w przypadku wygranej otrzymasz pierwsze środki na swoje konto.

Porada 3 – Jakie sporty lepiej obstawiać?

Najlepiej jest obstawiać sport, który jest Twoją pasją. W ten sposób łatwiej będzie ocenić bilans i obliczyć ryzyko zakładów.

Polegaj na ilości dostępnych informacji o danym sporcie. Na przykład, wielu dziennikarzy analizuje mecze piłki nożnej, ale tylko nieliczni piszą o bobslejach. W piłce nożnej, będziesz wiedział, który zawodnik był kontuzjowany – o tym piszą media. Ale o charakterystyce nowego boba reprezentacji Włoch raczej nie napiszą.

Nie należy obstawiać tylko na wynik danego wydarzenia. Na przykład w piłce nożnej możesz postawić na liczbę żółtych kartek, rzutów rożnych, porównania po połowie i przewagę liczebną. Im więcej masz opcji, tym łatwiej znajdziesz informacje, które pomogą Ci w zawarciu zakładu.

Porada 4 – Jaką strategię wybrać?

Strategia to system, którym gracz kieruje się podczas zawierania zakładu. Warto zaznaczyć, że strategie są ważne w wielu grach hazardowych, nie tylko w zakładach sportowych. Na przykład, rejestracja w kasynie Total Casino gracz również musi trzymać się strategii, aby gra była udana.

Istnieją dwie podstawowe strategie – wyprzedzania i płaska. Dla początkującego gracza lepiej jest zacząć od tych strategii, a następnie przejść do bardziej złożonych.

Dogonienie

Catch-up jest strategią, w której gracz stawia na jedno wydarzenie, przegrywając poprzez zwiększanie wielkości zakładu zgodnie z pewnym wzorem. Kiedy gracz wygrywa, wraca do początkowej wielkości zakładu i zaczyna od nowa. Z tą strategią, gracz w końcu pozostanie na minusie. Ale jeśli passa przegranych się przeciąga, gracz może nie mieć wystarczająco dużo pieniędzy na następny zakład.

Dla początkujących będzie pasował overtaking na totals. Jeśli grają drużyny atakujące – przewiduj sumę więcej, defensywne – sumę mniej. Przy obstawianiu totaliów należy brać pod uwagę specyfikę ligi, wyniki i motywację drużyn.

Flat

Flat – strategia, w której gracz obstawia stały procent banku. Dla przykładu zaawansowani gracze obstawiają 5% banku – podejmują więc większe ryzyko, ale dzięki wiedzy szybko powiększają kapitał. Początkującym graczom lepiej jest stawiać nie więcej niż 1% banku – jest to wolniejsza i mniej ryzykowna opcja.

Forki

Forki to strategia, w której gracz wykorzystuje różnicę w kursach kilku biur bukmacherskich, obstawia wszystkie wyniki jednego zdarzenia i pozostaje na plusie. Większość bukmacherów boryka się z „widełkami” i obniża swoje maksima.

Dodatek na remis

Dodatek na remisy jest strategią, w której gracz obstawia remisy przez cały czas. Remis jest rzadkim wynikiem z wysokimi szansami. Aby stawiać na remisy, trzeba analizować grę drużyn, ich wyniki, a także być przygotowanym na długie pozostawanie w deficycie.

Blowout bets

Blowout bets to strategia, w której gracz obstawia tylko po niesłusznie zawyżonych kursach. Bukmacher może również karać za stawianie na „głupków”.

Porada 5 – Jak nauczyć się obstawiać zakłady sportowe

W internecie można znaleźć wiele artykułów i filmów na temat tego, jak obstawiać zakłady sportowe. Są one przydatne do zdobycia powierzchownej wiedzy na temat zakładów. Jednak bez praktyki, raczej nie dowiesz się, ile pieniędzy i na jakie wydarzenie postawić.

Obstawiaj zakłady wirtualne. Jest to rodzaj zakładu, w którym obstawiasz nie za pieniądze, ale za wirtualną walutę. Ten rodzaj zakładów nazywany jest również kontem demo. Dzięki kontu demo możesz zdobyć doświadczenie, zrozumieć jak działa platforma bukmacherska i przetestować różne strategie. Jeśli firma bukmacherska, która Ci się podoba, nie oferuje konta demo, załóż je sam. Na papierze lub w dokumencie elektronicznym, zapisz swoje przewidywania, wielkość zakładu i kursy bukmacherskie i zachowaj zapis swoich sukcesów w zakładach.

Wnioski

Obstawiając zakłady sportowe, oceń ryzyko. Zarabianie pieniędzy na zakładach jest trudne, musisz się tego nauczyć. Zacznij obstawiać bez użycia prawdziwych pieniędzy – to może nie wydawać się wielką sprawą, ale pomoże Ci to ocenić swoje możliwości. Kiedy przejdziesz do obstawiania za prawdziwe pieniądze, przeznacz kwotę, której przegrana nie będzie Ci straszna. Testuj różne strategie. Jeśli wydałeś wszystkie pieniądze, ale nie opracowałeś skutecznej strategii, przestań.

5 / 5. Ocen: 1


Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *