Gdzie obstawiać futbol amerykański?

Futbol amerykański to dyscyplina sportowa, która w Polsce staje się coraz popularniejsza. Gdzie można obstawiać spotkania ligi NFL oraz rozgrywki z rodzimego podwórka?

Gdzie obstawiać futbol amerykański?
Gdzie obstawiać futbol amerykański?

Obstawianie futbolu amerykańskiego

Nie ma co ukrywać, że w Polsce futbol amerykański jest sportem raczkującym, mimo że z roku na rok powstaje coraz więcej drużyn, a organizatorzy rozgrywek starają się jak mogą, by spopularyzować ten sport. Wielu kibiców z naszego kraju nie interesuje się wynikami polskich drużyn, natomiast chętnie śledzi zmagania z ligi NFL, czyli najlepszej ligi futbolowej na świecie.

Obstawianie NFL w Polsce to tak naprawdę żaden problem, ponieważ mecze zza oceanu znaleźć można u każdego popularnego bukmachera, takiego jak chociażby eToto. Warto jednak brać pod uwagę to, jak wiele dana strona oferuje przy typowaniu meczów futbolu. Czy pozwala jedynie na zagranie na zwycięzców, czy może umożliwia stawianie nieco bardziej złożonych zakładów (przykład: Oferta specjalna na Super Bowl).

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać futbol?

Osoby, które nigdy nie oglądały rozgrywek futbolowych, albo zrobiły to raz czy dwa, mają nieodparte wrażenie, że reguły rządzące tym sportem są iście zagmatwane. Jest to nieprawda, a udowodnić to może najlepiej pierwsza lepsza strona przedstawiająca zasady gry. Wystarczy kilka minut, by poznać te najbardziej podstawowe i móc cieszyć się z tego, co ten sport oferuje. A emocji nie brakuje nawet w pierwszych meczach ligowych czy przedsezonowych.

zakłady online NFL
zakłady online NFL

Najpopularniejsze zakłady w Polsce na futbol amerykański to:

  • Zwycięzca meczu
  • Handicap
  • Mniej/więcej punktów w meczu
  • Kto wygra X połowę
  • Kto wygra X kwartę

Nawet osoby, które zbytnio nie interesują się tą dyscypliną sportu, nie powinny mieć większych problemów ze zrozumieniem poszczególnych zakładów. Tak naprawdę możliwości są tu niemal identyczne, jak w przypadku bardziej popularnych dziedzin w naszym kraju. Oczywiście, przy ważniejszych meczach, na przykład podczas fazy play-off, bukmacherzy bardzo często decydują się na dodatkowe punkty oferty, nawet takie, których trafienie zależy po prostu od szczęścia.

Futbol amerykański w Polsce

Dobre strony do obstawiania NFL to nie to samo, co witryny, które można polecać w przypadku polskiego podwórka. W przypadku rozgrywek z naszego kraju nie mamy już tak dużego wyboru, jak to miało miejsce przy lidze amerykańskiej czy kanadyjskiej.

LFA w LV BET

Od 2018 roku spotkania rozgrywane w ramach Ligi Futbolu Amerykańskiego (inaczej LFA) znajdziecie w firmie bukmacherskiej LV BET. Na stronie internetowej kursy aktualizowane są na bieżąco, a przed postawieniem na konkretną drużynę możemy sprawdzić aktualne statystyki, o które czasem bardzo trudno.

Zakłady bukmacherskie na Super Bowl

Czy liczba zakładów na polskie mecze futbolu amerykańskiego jest większa bądź mniejsza, niż w NFL? Trudno udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Kiedy porównamy dwa „zwykłe” mecze z Polski i USA, różnica w liczbie dostępnych typów będzie bardzo niewielka. Inaczej może być w sytuacji, gdy zestawimy ze sobą rozgrywki play-off albo wielki finał. Nie ma jednak szans, by zakłady na Super Bowl, czyli największą futbolową imprezę roku, były uboższe od tych oferowanych na jakieś polskie spotkanie. Podczas tej pierwszej imprezy często da się nawet typować bardzo absurdalne wydarzenia, między innymi, czy kamera pokaże kibica przebranego za prezydenta USA albo czy w trakcie odśpiewywania hymnu mikrofon wokalisty ulegnie awarii.

Czy warto obstawiać futbol amerykański?

Obstawianie futbolu to naprawdę świetna sprawa, podobnie jak innych dyscyplin. Jeżeli macie w planach zainteresować się tym sportem, na pewno bukmacherka może być dla was dodatkową mobilizacją do zagłębienia się w zasady i tak dalej. Na pewno jednak nie polecamy typowania meczów osobom, które nie mają żadnego pojęcia na temat NFL oraz innych rozgrywek. Tego typu „strategia” to najlepszy sposób na stratę pieniędzy. Nikt nie musi lubić takich samych dyscyplin – a że oferty bukmacherów są teraz naprawdę bogate, bez dwóch zdań każdy jest w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie!

Futbol amerykański Lv bet

Bonusy bukmacherskie 2018/2019

Sezon futbolowy w USA startuje na początku września. Wcześniej rozgrywane są pojedynki sparingowe oraz organizuje się różnego rodzaju eventy dla kibiców. Start NFL to prawdziwe święto, dlatego można spodziewać się, iż z tej okazji bukmacherzy przygotują ciekawe bonusy bukmacherskie. Pozostaje tylko czekać na aktualizację ofert specjalnych. Oczywiście, poinformujemy was o tych najważniejszych!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Maks
Zawodowy gracz, który specjalizuje się w obstawianiu piłki nożnej i NFL. Miłośnik Cracovii Kraków, Green Bay Packers oraz Arsenalu Londyn. Lubię dzielić się wiedzą bukmacherską z innymi!

POLSCY BUKMACHERZY

Profesjonalne typy bukmacherskie 2021

Każdy, kto próbował obstawiać mecze, z pewnością potwierdzi, że do zakładów bukmacherskich, po niektórych porażkach, bardzo łatwo się zniechęcić. Na szczęście, jest pewien prosty sposób, by sobie z tym poradzić. Profesjonalne typy bukmacherskie, czyli...

Jak analizować mecze, by wygrywać u bukmachera?

Wiedza na temat sportu to jeszcze nie wszystko, co jest potrzebne, by wygrywać w Zakładach Bukmacherskich. Bardzo istotną kwestią jest analiza. Jak czytać statystyki i wiadomości, by wyciągać z nich najwięcej istotnych rzeczy? Czy...

Najlepsi typerzy. Czyje typy warto stawiać?

Każdy może bez najmniejszego problemu znaleźć w dzisiejszych czasach zarówno płatne, jak i darmowe typy bukmacherskie. Najlepsi typerzy zazwyczaj jednak pozostają gdzieś w cieniu, stawiając dla niewielkiej gromady fanów. Chcecie dowiedzieć się, czyje typy...

Fortuna kod bonusowy 2021. Jak otrzymać premię na start?

Zakłady Bukmacherskie Fortuna to obecnie druga co do wielkości firma branżowa w Polsce. Z jej usług każdego roku korzysta kilkaset tysięcy osób z całego kraju i - co najważniejsze - liczba użytkowników bukmachera z...

Bukmacher forBET. Jaki kod promocyjny?

Przy zakładaniu konta w Zakładach Bukmacherskich forBET proszeni jesteśmy o podanie kodu promocyjnego. Co należy wpisać w tę rubrykę, aby wyjść na tym najkorzystniej? Oto prosta metoda, którą warto zastosować! Zakładanie konta w forBET Strona bukmacherska...