Polscy bukmacherzy są gorsi od zagranicznych?

Polscy bukmacherzy są gorsi od zagranicznych?

Przeglądając internet nie jest szczególnie trudno natrafić na opinie, że polscy bukmacherzy są gorsi od zagranicznych. Czy to rzeczywiście prawda? Poznaj odpowiedź, zanim popełnisz prosty błąd, który może słono kosztować!

Polscy bukmacherzy są gorsi od zagranicznych?

Dobry bukmacher internetowy – czym się charakteryzuje?

Każdy ma swój sposób na to, by grać kupony bukmacherskie online. Niektórzy regularnie i bardzo często zawierają zakłady, a inni robią to jedynie sporadycznie i to przy okazji większych imprez sportowych. Nie brakuje i takich osób, które polują na wysokie bonusy i skupiają się na tym, by wycisnąć z różnych promocji możliwie jak najwięcej. Innymi słowy, każdy ma pewien system gry i stara się go za wszelką cenę przestrzegać.

Tym samym nie dla wszystkich dobre strony do obstawiania meczów oznaczają dokładnie to samo. Jedni będą brać pod uwagę promocje, a inni zupełnie tę kwestię zignorują. Chociaż dla niektórych może się to wydawać nieprawdopodobnie, są i tacy, co nawet kursom szczególnie się nie przyglądają. Zamiast nich wolą korzystać ze strony, która jest przejrzysta i fair w stosunku do klienta. Nie bez znaczenia jest także jakość obsługi graczy w problematycznych sytuacjach.

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Polski bukmacher to nic godnego uwagi?

Mamy w Polsce ponad dwadzieścia legalnych firm bukmacherskich. Każda pełnoletnia osoba w naszym kraju może obstawiać kupony właśnie w tych miejscach i tym samym walczyć o wysokie wygrane. Wybór jest na tyle duży, iż typerzy coraz mocniej grymaszą i szukają jedynie naprawdę idealnych portali.

Trzeba liczyć się z tym, że ideał nie istnieje i istnieć nie będzie. Czy jednak prawdą jest to, że polscy bukmacherzy są znacznie gorsi od zagranicznych? To temat przewijający się na forach internetowych niezwykle często. Warto na chwilę się przy nim zatrzymać i zebrać podstawowe dane, które pomogą w rozstrzygnięciu całej tej sprawy.

Można spotkać takie osoby, które słysząc o polskich bukmacherach od razu się krzywią. Uważają, że nie jest to nic godnego uwagi. Jak argumentują takie nastawienie? Przede wszystkim odwołują się do prawa podatkowego i tego, jak wiele traci się na grze w Polsce.

Oczywiście, podatków płacić nikt nie lubi. To jednak nieodłączny element naszego życia i trudno mieć co do tego inne zdanie. Na szczęście, nawet z tym można sobie w legalnych firmach bukmacherskich poradzić. Chociażby na www.eFortuna.pl regularnie pojawiają się promocje, dzięki którym można wygrywać więcej o 14% – to tak, jak przy grze bez podatku.

Raz na jakiś czas u każdego bukmachera pojawiają się oferty specjalne umożliwiające grę z rekompensatą opłaty na rzecz państwa. Można więc rzec, że dla chcącego nie ma nic trudnego i na pewno zawsze znajdzie sposób na to, by zarabiać odpowiednio dużo, a jednocześnie w stu procentach zgodnie z przepisami.

STS online - oferta, bonusy, kod promocyjny
STS online – oferta, bonusy, kod promocyjny

Dlaczego uważa się, że polski bukmacher jest gorszy od zagranicznego?

Niestety, w Polakach ciągle żywe jest przekonanie z minionego wieku, które mówi o tym, że to, co zagraniczne jest na pewno lepsze. W przypadku zakładów bukmacherskich też istnieje takie przeświadczenie. I nie wynika tylko z kwestii podatkowych.

Najwięksi malkontenci zazwyczaj jednak zdają się nie dostrzegać tego, że obecnie można w Polsce grać legalnie również na niektórych stronach z zagranicy. Tak jest chociażby z portalem www.BetClic.pl. Jeżeli więc ktoś uważa, że polscy bukmacherzy są daleko w tyle za zachodnią konkurencją, wcale nie są skazywani na grę w STS, Fortunie czy Totolotku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fakty są jednak takie, że coraz częściej to właśnie polskie firmy wyróżniają się innowacyjnością. Skończyły się czasy, gdzie zakłady na futbol amerykański można znaleźć tylko na jednej czy dwóch stronach, a bonusy powitalne z łatwym obrotem są rzadkością. Obecnie walka o klienta jest na tyle duża, że bez wyróżniania się na tle konkurencji nie można nic specjalnego osiągnąć.

Trudno powiedzieć, dlaczego mówi się, że polscy bukmacherzy są gorsi od zagranicznych. Najczęściej są to przekonania zakorzenione w graczach starej daty, którzy mało orientują się w dzisiejszych standardach, a pamiętają głównie to, jak w naszym kraju można było grać jedynie stacjonarnie, a za granicą w najlepsze rozwijał się przemysł internetowy.

Bonusy u legalnych bukmacherów

Zagraniczny a nielegalny bukmacher to coś zupełnie innego. Można być w Polsce marką spoza granic, która będzie zgodnie z prawem prowadziła swoją działalność. Tutaj przykładem może być chociażby www.Superbet.pl. Ta pochodząca z Rumunii marka oferuje na start ponad 1500 zł. Gracze mogą przy rejestracji wykorzystać tu kod promocyjny „BETONLINE„, a na start oferuje się im 34 zł jako freebet, 200 zł przy I wpłacie oraz do 1300 zł zwrotu na wypadek odnotowania straty w pierwszym tygodniu od rejestracji konta.

Wracając do polskich firm, mocno chwalony jest Betfan bonus, gdzie można otrzymać przy pierwszym kuponie nawet 600 zł cashbacku. Z kolei przy drugiej wpłacie do odebrania jest bonus do 1000 zł jako doładowanie 100% wartości przelewu.

Najpopularniejszy w Polsce jest nadal STS. Na stronie www.STS.pl wpisać można kod promocyjny „BETONLINE„, który gwarantuje odebranie do 100 zł jako zakład bez ryzyka. Za trzy pierwsze przelewy otrzymamy tutaj nawet 1500 zł ekstra!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1