Gdzie oglądać w internecie mecze MŚ 2018?

Gdzie oglądać w internecie mecze MŚ 2018?

14 czerwca rusza największa piłkarska impreza tego roku. Sprawdź, gdzie w internecie można obejrzeć wszystkie spotkania mistrzostw świata i kiedy dokładnie gra reprezentacja Polski!

Gdzie oglądać w internecie mecze MŚ 2018?

MŚ 2018 online za darmo

Mundial co cztery lata przyciąga przed telewizory miliony ludzi z całego świata, a podczas finału każdej z imprez – nawet grube miliardy. Trudno się dziwić, że telewizje zawsze biją się o prawa do pokazywania tego turnieju, a kibice szukają wielu sposobów na to, by śledzić poczynania piłkarzy zarówno w domu, jak i poza nim.

Transmisje przez internet to bardzo wygodna alternatywa dla tradycyjnego oglądania meczów przez odbiornikiem TV. Przede wszystkim – możemy korzystać z nich w dowolnym miejscu, gdzie mamy dostęp do sieci. W praktyce w dzisiejszych czasach oznacza to, że możemy oglądać mecze online MŚ 2018 niemalże wszędzie!

Gdzie oglądać Mundial w internecie? 

Mistrzostwa świata 2018 są dla nas wyjątkowe, ponieważ po raz kolejny przyjdzie nam zobaczyć w turnieju tej rangi reprezentację Polski. Piłkarze Adama Nawałki w grupie H zmierzą się kolejno z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią. Ich pierwszy mecz zaplanowany jest na 19 czerwca na godzinę 17.

Wszystkie mecze Polski na Mundialu 2018 i nie tylko można znaleźć na stronie podanej poniżej. Transmisje MŚ 2018 online dostępne są za darmo i w dobrej jakości, dlatego zdecydowanie warto zapisać sobie ten portal jak nie na teraz, to na przyszłość.

Mistrzostwa Świata 2018 online za darmo

Polska rozegra na mundialu na pewno trzy mecze, ale niewykluczone, że będzie ich więcej. Popularność transmisji bez dwóch zdań będzie ogromna, dlatego też dobrze korzystać z portali, które są darmowe i posiadają na tyle pokaźne serwery, by pomieścić wszystkich chętnych kibiców!

MŚ 2018 meczyki
MŚ 2018 meczyki

MŚ 2018 transmisje TV 

Prawa telewizyjne do mistrzostw świata 2018 nabyła w naszym kraju Telewizja Polska. To ona na swoich antenach pokazywać będzie zmagania piłkarzy na rosyjskich boiskach. Każde spotkanie będzie transmitowane w otwartej TV – w TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. W przypadku tego ostatniego zaplanowano nawet łączone relacje z dwóch meczów jednocześnie. Do takiego rozwiązania zmusił nadawcę terminarz, który przewiduje rozgrywanie ostatnich dwóch spotkań w jednej grupie o tej samej godzinie.

Nie dla wszystkich oglądanie meczów w telewizji jest dobrym rozwiązaniem. Mecze MŚ 2018 na żywo pokazywane będą o bardzo różnych godzinach, nie zawsze korzystnych dla kibiców z Polski. Chociaż tym razem nie będzie spotkań w godzinach nocnych, zdarzają się takie o 12, 14 czy 15. A skoro nie uda nam się zobaczyć meczu w telewizji, dlaczego by nie uruchomić transmisji w internecie, np. w drodze do domu albo w pracy?

Jak oglądać mistrzostwa świata w internecie?

Do oglądania mistrzostw świata nie wymaga się niczego szczególnego. Pierwsza, bardzo istotna rzecz to – oczywiście – dostęp do internetu. Warto podkreślić, że prędkość łącza musi być dość szybka, by „udźwignęła” ciężar relacji. Oczywiście, ze słabszą siecią także da się mecz obejrzeć, ale nie można wówczas liczyć na porywającą jakość.

Podkreślmy, że mistrzostwa świata 2018 online dostępne są za darmo. Nigdy nie godzimy się na to, by płacić jakiekolwiek abonamenty oraz nie wysyłamy specjalnych kodów SMS. Takie działania niektórych nieuczciwych stron to nic innego, jak próby wyłudzeń. Warto mieć to na uwadze i dlatego przede wszystkim korzystać ze sprawdzonych portali!

Polska na MŚ 2018 streamy online

Reprezentacja naszego kraju swój pierwszy mecz rozegra z Senegalem. Warto zapisać sobie dokładnie daty wszystkich pojedynków Biało-Czerwonych i już teraz zaplanować te dni:

  • 19.06.2018: Polska vs. Senegal (godzina 17.00)
  • 24.06.2018: Polska vs. Kolumbia (godzina 20.00)
  • 28.06.2018: Polska vs. Japonia (godzina 16.00)
Mundial 2018 online
Mundial 2018 online

Jak widać, poza meczem z Kolumbią, godziny rozgrywania „polskich” rywalizacji nie są dość korzystne. Na szczęście, oglądanie mundialu w telewizji nie jest już koniecznością. Mamy XXI wiek i możemy korzystać z jego przywilejów!

Niektórzy mogą zdecydować się na wybranie retransmisji, ale prawda jest taka, że jest to bardzo niewygodne rozwiązanie, w którym trudno znaleźć jakiekolwiek plusy. Musimy przecież mieć na uwadze, że Mundial to impreza na tyle popularna, iż będzie się o niej mówiło wszędzie. A trudno przeżywać emocje, wiedząc z góry jakim wynikiem zakończy się mecz.

Jeżeli planujecie uważnie śledzić rozgrywki mistrzowskie na stadionach w Rosji, koniecznie poczytajcie, jakie są dobre strony do obstawiania meczów. Na pewno nieraz zdarzy się wam sytuacja podczas mundialu, w której będziecie chcieli obstawić jakiś wynik, a wówczas może być już za późno na szukanie dobrego bukmachera z dobrym kursem i ciekawą ofertą powitalną dla nowych klientów!

Niestety, legalny bukmacher Totalbet nie zdążył z uruchomieniem swojej oferty przed MŚ 2018. Pozostaje nam czekać na premierę oferty tej firmy w kolejnych miesiącach.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0