Legalny bukmacher PZbuk. Oferta zakładów + promocje dla wszystkich!

Legalny bukmacher PZbuk. Oferta zakładów + promocje dla wszystkich!

PZbuk posiada bonus powitalny. Na ogół bukmacherzy oferują swoim graczom bonus 100% od wpłaty. Tak też uczynił PZbuk, u którego możemy zgarnąć 100% kwoty 500 złotych. 

Legalny bukmacher PZbuk. Oferta zakładów + promocje dla wszystkich!
Legalny bukmacher PZbuk. Oferta zakładów + promocje dla wszystkich!

Bonus powitalny PZbuk – do 500 złotych na obstawianie!

Jest to zupełnie nowa oferta powitalna u tegoż bukmachera. Żeby można było z niej skorzystać, trzeba się zarejestrować, a później wpłacić depozyt w wysokości minimum 100 zł. Dzięki czemu przy kolejnym logowaniu uzyskamy bonus na poziomie 100% od naszego depozytu, maksymalnie jednak do 500 złotych. 

Co bardzo istotne, bonus ten wymagać będzie obrotu. Ażeby móc go wypłacić trzeba obrócić wysokość depozytu i bonusu 4 razy po minimalnym kursie 2.0. Takie same warunki obrotowe mają również pozostałe bonusy na obstawianie. Oba z freebetów trzeba będzie obrócić 4 razy po kursie 2.0 (depozyt plus bonus bukmacherski). 

STS kod promocyjny za darmo 2020
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Promocje bukmacherskie PZbuk

PZbuk niezwykle rozwinął własną ofertę promocyjną dla swoich graczy. Poza doskonale znanym Kombidoładowaniem znajdziemy tam także kilka innych również ciekawych propozycji. Co rusz pojawiają się również promocje na wybrane zdarzenia sportowe. 

Kombidoładowanie jest typową promocją na tak zwane akumulatory, innaczej mówiąc na kupony AKO. Oferta PZbuk dotyczy tylko meczów piłki nożnej w takich rozgrywkach jak : Liga Europy, Liga Mistrzów, Ekstraklasa, Serie A, Ligue 1, Bundesliga, La Liga, Premier League, mecze reprezentacji Polski w rozgrywkach towarzyskich, jak i w Lidze Narodów i e-sportów. 

W ramach kombidoładowania kupony AKO graczy zyskują na wartości – począwszy od 1% (w przypadku dwóch spotkań), skończywszy na 15% (w przypadku 11, jak i większej ilości spotkań). Jest to dosyć atrakcyjna oferta, niemniej jednak faktem jest, iż niektórzy z pośród bukmacherów oferują podobne bonusy nawet i na dużo lepszych warunkach. 

Zakłady Kardio są dostępne wyłącznie poprzez aplikację, albo na urządzeniach mobilnych. Jest to rodzaj zakładów na żywo, które dostępne są dla spotkań rozgrywanych w czasie regularnym (to znaczy 2×45 min.), zależnie od obstawianych przez graczy zdarzeń na wymienione przedziały czasowe : 30 sek., 1 min., 5 min., jak i 10 min. Postawione zakłady są dzielone na trzy różne przedziały czasowe, a każdy z nich to coraz większa wygrana. 

Komborakieta to promocja przeznaczona dla osób będących fanami tenisa. Obstawiając przedmeczowe zakłady wielokrotne na tenisa możemy uzyskać nawet i o 30% wyższą wygraną. Im więcej zdarzeń będziemy mieć na kuponie, tym wyższa możliwa wygrana dodatkowa.

PZbuk obstawianie przez internet
PZbuk obstawianie przez internet

PZBuk oferta zakładów. Co można obstawiać?

Listę zakładów w PZbuk podzielono na ,,Wszystkie” i ,,Polecane”. Ułatwia to obstawianie, gdyż nie musimy szukać najczęściej typowanych lig, czy też dyscyplin. Jeżeli w konkretnym tygodniu gra Serie A to ją tutaj znajdziemy, podczas meczów hokeja, czy NBA, również odnajdziemy je w zakładce ,,Polecane”. Jeżeli jednak chcemy obstawiać dużo mniej popularne sporty to trzeba odnaleźć je na liście. W ofercie PZbuk znajdziemy takie dyscypliny jak tenis stołowy, surfing, żużel, bilard, snooker, rugby, hurling, futsal, unihokej, rzutki, kolarstwo, krykiet, badminton, bandy, sporty motorowe, piłka ręczna, MMA, boks, baseball, sporty zimowe, siatkówka, hokej na lodzie, futbol australijski, futbol amerykański, tenis, koszykówka, piłka nożna, jak również zakłady bukmacherskie e-sport.

Liczba zakładów jest zatem porównywalna z bukmacherami najlepszymi na rynku, tym bardziej, iż możemy obstawić netball, rzutki i hurling, czyli dyscypliny, których nie można znaleźć u każdego buka. Poza tym mamy do dyspozycji również specjalnie rozbudowane zakłady, które dotyczą zwykle istotnych wydarzeń ze świata polityki (chociażby wybory w USA), sportu (np. Sportowa Osobowość BBC), czy rozrywki (np. Eurowizja). Jest zatem dosyć solidnie, tym bardziej, iż każdy z wyżej wymienionych sportów posiada liczne rozgrywki i ligi nie tylko na szczeblu krajowym, ale i międzynarodowym. 

Liczba dostępnych rynków zdarzeń także stoi na wysokim poziomie. Jeżeli porównać ofertę PZbuk z ofertą bukmachera Fortuna, to ten pierwszy posiada około 150 zdarzeń, zaś Fortuna 160. W wypadku tenisa różnica jest trochę większa, starszy z bukmacherów oferuje bowiem 60 rynków, zaś PZbuk tylko 40. 

PZbuk bukmacher opinie graczy 

Do największych zalet w ofercie PZbuk zaliczyć należy duży wybór dyscyplin sportowych, jak i rynków zdarzeń. Trzeba także przyznać, iż w 2019 roku u tegoż bukmachera zaszło sporo dobrych zmian. Wprowadzona została aplikacja mobilna, oferta promocji tymczasowych, czy kilka dyscyplin do obstawiania w wirtualnych sportach.

——

Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0