Ranking bukmacherów – aplikacje mobilne

Gracze firm bukmacherskich są obecnie bardzo wymagający. Nie wystarczy mieć tylko szerokiej oferty na stronie i ładnej witryny internetowej. W związku z tym, że duża część użytkowników obstawia przez urządzenia mobilne, posiadanie dobrej aplikacji jest bardzo ważne.

Ranking bukmacherów - aplikacje mobilne
Ranking bukmacherów – aplikacje mobilne

Ranking bukmacherskich aplikacji mobilnych 

Sporządzenie rankingu aplikacji bukmacherskich ma na celu nie tylko ułatwienie graczom wyboru najlepszej z nich, ale przede wszystkim dostarczenia informacji o możliwościach i ograniczeniach każdej z nich. Do rankingu wybraliśmy pięciu bukmacherów, na których według nas warto zwrócić uwagę.

Milenium aplikacja mobilna

Najniższe miejsce w naszym rankingu zajmuje Milenium. To polski bukmacher, znany głównie z punktów stacjonarnych na terenie całego kraju. Naturalnie swoją ofertę prezentuje także na swojej stronie internetowej.

STS kod promocyjny za darmo 2020
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Piąta lokata w naszym rankingu związana jest z brakiem aplikacji mobilnej – zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, ale i iOS (Apple). Trudno określić, dlaczego bukmacher nie stworzył własnej aplikacji, która w znaczny sposób mogłaby ułatwić tworzenie kuponów dla graczy. Można jedynie przypuszczać, że Milenium nie widzi potencjału w kontekście swojej grupy klientów.

Miejsce w tym rankingu bukmacher zawdzięcza jedynie dobrze dopracowanej mobilnie wersji strony. Responsywna odsłona wygląda dobrze, przewija się łatwo i jest bardzo klarowna. Szkoda więc tym bardziej że właściciele spółki nie zrobili tak samo aplikacji. Być może w przyszłości coś się ku temu zmieni.  

Mobilna wersja Betclic Polska

Czwarte miejsce w naszym zestawieniu zajął oficjalny partner męskiej reprezentacji Polski w siatkówce, czyli Betclic. Spółka wróciła na polski rynek w drugiej połowie 2019 roku i coraz lepiej działa na naszym rodzimym rynku.

Betclic to pierwszy bukmacher w naszym rankingu z dedykowaną aplikacją na dwie wersje systemu operacyjnego – Android i iOs. Tak samo, jak w przypadku Totolotka, aby korzystać z aplikacji, należy pobrać ją ze strony bukmachera. W dolnej części witryny można znaleźć odpowiednie przekierowanie.

Sama Betclic aplikacja prezentuje się bardzo ładnie – być może najlepiej w całym rankingu. Dolny podział na pięć kategorii jest klarowny, a cała oferta jasno podzielona. Dodatkowo wszystkie zdarzenia i związane z nimi kursy są odpowiednio duże i łatwe do wybrania.

Niestety ogólną ocenę zaniżyła nieco dostępność oferty w aplikacji. Pomimo tego, że bukmacher na stronie internetowej też nie posiada bardzo szerokiego portfolio, to mimo wszystko sam wygląd nie wystarczy, by gracze korzystali właśnie z tej aplikacji.

Betclic aplikacja mobilna apk
Betclic aplikacja mobilna apk

Totolotek obstawianie na telefonie

Na 3. pozycji w naszym zestawieniu wylądował sponsor tytularny Pucharu Polski w piłce nożnej, czyli Totolotek. Spółka w Polsce działa już od wielu lat i jest drugą pod względem udziałów w rynku.

Totolotek to pierwszy bukmacher w naszym rankingu z dedykowaną aplikacją na telefony i inne urządzenia mobilne. Firma przygotowała tylko jedną wersję – na Androida. Niestety, ale na obecną chwilę brakuje opcji dla korzystających z urządzeń Apple. Dodatkowo nie jest ona dostępna w Sklepie Play i trzeba pobierać ją ze strony bukmachera.

Sama aplikacja prezentuje się poprawnie. Dolna jej część podzielona jest na pięć, głównych kategorii. Umiejscowienie w tym miejscu tego panelu sprawia, że są łatwo dostępne dla osób z małymi dłońmi czy dużymi urządzeniami mobilnymi (np. tablety).

Ciekawie rozwiązano także kwestię logowania do aplikacji. Podczas pierwszej instalacji można zalogować się za pomocą zeskanowania aparatem karty klienta lub przyłożenia jej do telefonu z włączonym NFC. Dzięki temu aplikacja sama wprowadzi wymagane dane. Dodatkowo kwestia zabezpieczenia nieautoryzowanego może zostać rozwiązana za sprawą odcisków palców (w urządzeniach wyposażonych w czytnik).

Na pewno sporym minusem jest kolorystyka, w jakiej została stworzona aplikacja. Niektóre kolory nie pasują do siebie i gryzą się wzajemnie. Przede wszystkim odbiegają od kolorystyki logotypu firmy. Dodatkowo brak wersji na iOS-a zaowocował 3. pozycją w rankingu.

Betfan aplikacja bukmacherska na telefon

Dość niespodziewanie, bo na 2. miejscu podium znalazł się reklamowany przez Mariusza Pudzianowskiego, Betfan. Firma otrzymała licencję pod koniec 2018 roku i chwilę później zaczęła dostarczać ofertę dla swoich graczy.

Marka bukmachera staje się coraz bardziej rozpoznawalna, pewnie dlatego włodarze firmy postanowili przyłożyć się do aplikacji mobilnej, która wygląda dobrze. W przeciwieństwie do Totolotka, utrzymana jest w zgodnych, niegryzących się kolorach. Sama aplikacja ma bardzo dużo możliwości, a każda kategoria dostępna przez stronę internetową, jest także możliwa do wybrania – także gry wirtualne.

Nieco naciąganie można przyczepić się do słabej jakości grafik reklamowych, które wydają się nieco rozciągnięte. Dodatkowo dość niezrozumiały jest w aplikacji przycisk „aplikacja android” – można odnieść wrażenie, że wersja responsywna strona została przerobiona w apkę – stąd ten przycisk.

Wszystkie jednak pozytywne cech pozwoliły, aby BetFan uplasował się aż na 2. pozycji w tym zestawieniu.

STS aplikacja mobilna – lider pod wieloma względami!

STS aplikacja największe zalety
STS aplikacja największe zalety

Niekwestionowany lider na polskim rynku bukmacherskim także był zobowiązany do wydania aplikacji dla swoich graczy. I co ważne – zrobił to dobrze, jako jedna z pierwszych firm. STS to druga spółka w tym zestawieniu z aplikacjami dla Androida i urządzeń Apple.

Aplikacja wygląda dobrze, a kolory utrzymane są z kolorystyką firmy i nie rażą jaskrawością.  Główny panel w aplikacji podzielony na kafelki, które poprawiają ogólną intuicyjność. Naturalnie, tak samo jak w BetFanie, dostępne są wszystkie kategorie – włącznie ze sportami wirtualnymi i Betgames  strony spółki. STS wprowadził także zabezpieczenie pin lub odciskiem palca przed nieautoryzowanym wejściem.

Jednym z minusów, który został przez nas dostrzeżony to fakt, że aplikacja potrafi sama się wylogować. Jednak ta sytuacja występuje bardzo rzadko i nie wpływa na ogólne funkcjonowanie – dzięki czemu aplikacja STS wygrała to zestawienie.  


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Maks
Zawodowy gracz, który specjalizuje się w obstawianiu piłki nożnej i NFL. Miłośnik Cracovii Kraków, Green Bay Packers oraz Arsenalu Londyn. Lubię dzielić się wiedzą bukmacherską z innymi!

POLSCY BUKMACHERZY

Betclic aplikacja – przyjazna i obszerna. Poznaj naszą opinię

Żyjemy w czasach, gdzie internet jest dosłownie wszędzie. Wyobraźcie sobie, że z dnia na dzień tracicie swój telefon komórkowy, na którym generalnie trzymacie szereg przeróżnych aplikacji ułatwiających Wam życie. W jednym momencie tak codzienne...

Top 5 porad dla początkujących w zakładach bukmacherskich

Łatwa i duża wygrana - to synonim uśmiechu losu. Gracze próbują swoich sił w rozmaitych grach - zarówno w kasynach sieciowych, zakładach bukmacherskich, ale także w turniejach e-sportowych, gdzie najlepsze drużyny rozgrywają mecze o...

Pułapki bonusowe w zakładach sportowych

Właściwy start to gwarancja udanego przedsięwzięcia. W zakładach sportowych https://www.10najlepszekasyna.pl/ ten start to właściwy wybór bukmachera. Musi być niezawodny i mieć nienaganną reputację. Na rynku zakładów jest sporo takich zakładów, ale są też nieuczciwi...

Etoto opinie graczy 2021. Czy warto zakładać konto?

Zastanawiasz się nad wybraniem Etoto jako swojego bukmachera online? Przyjrzyj się aktualnym opiniom graczy na temat tego portalu! Jaki jest bonus powitalny, promocje dla graczy, czy kursy są wystarczająco wysokie, by opłacało się tu...

Polskie forum bukmacherskie z najlepszymi typami

Bez względu na to czy dopiero zaczynasz przygodę z obstawianiem meczów, czy jesteś starym wyjadaczem, przed którym żaden bukmacher nie ma tajemnic, powinieneś zainteresować się tematem forum bukmacherskiego. Posiadanie konta na tego typu stronie...