Najlepsi typerzy. Czyje typy warto stawiać?

2625

Każdy może bez najmniejszego problemu znaleźć w dzisiejszych czasach zarówno płatne, jak i darmowe typy bukmacherskie. Najlepsi typerzy zazwyczaj jednak pozostają gdzieś w cieniu, stawiając dla niewielkiej gromady fanów. Chcecie dowiedzieć się, czyje typy naprawdę warto stawiać?

Najlepsi typerzy. Czyje typy warto stawiać?
Najlepsi typerzy. Czyje typy bukmacherskie warto stawiać?

Wydawać by się mogło, że ci najlepsi typerzy w Polsce powinni być dobrze znani, a nawet urastać do rangi celebrytów w środowisku. Nic bardziej mylnego – zazwyczaj osoby, które zarabiają regularnie na bukmacherce nie potrzebują „bawić” się w tworzenie stron z płatnymi typami. Robią to, co chcą i kiedy chcą, a przy okazji pomagają początkującym. Nie zawsze więc warto patrzeć tylko i wyłącznie na popularność danego portalu z kuponami i pewniakami.

Typy bukmacherskie z internetu. Warto z nich korzystać?

Typy bukmacherskie to wielkie ułatwienie, ale nigdy nie powinny być naszym jedynym źródłem. Warto posiadać własne umiejętności i znaleźć jakiś system bukmacherski dla początkujących. Oczywiście, możemy posiłkować się tym, jak grają inni, ale jednocześnie powinniśmy zajmować się samodzielną analizą i czytaniem statystyk!

Jeżeli znajdziecie typy, które rzeczywiście się sprawdzają, nie ma powodu, by z nich nie korzystać. Wszystko jednak z umiarem. Nie można także oczekiwać, że ktoś zawsze będzie wygrywał. Pamiętajcie, że dana osoba zamieszcza typy społecznie i nie można mieć do niej pretensji o mniejszą czy większą wpadkę. W końcu nikt nie zmusza nas do gry z daną osobą.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chodzi o płatne typy bukmacherskie, nawet nie chcemy o nich wspominać. Zarabia się w ten sposób przede wszystkim na naiwności początkujących, a takiego czegoś po prostu nie można pochwalać!

Sprawdzaj statystyki typerów! Najlepsi typerzy mają skuteczność ponad 70%

Skuteczne typy za darmo

Jeżeli interesują was profesjonalne typy bukmacherskie, wcale nie musicie od razu wyciągać ręki po portfel. Jeżeli tylko dobrze poszukacie, znajdziecie w internecie darmowe, a jednocześnie godne uwagi typy. W internecie trudno zweryfikować czyjeś umiejętności, dlatego też nikomu nie możemy ufać w ciemno!

Warto brać pewniaki ze stron, gdzie dostępne są statystyki poszczególnych typerów. W ten sposób bardzo łatwo sprawdzić historię typów oraz ich skuteczności. Jeżeli szukamy kogoś naprawdę godnego uwagi, to tylko na portalu tego typu. Oczywiście, nawet od najlepszych nie możemy oczekiwać nieomylności, a tym bardziej braku gorszych momentów z minusem na koncie!

Jak grać u bukmachera online?

Buki też mają ekspertów do typowania
Polscy bukmacherzy też mają ekspertów do typowania

Jak znaleźć złoty środek pomiędzy cudzymi typami a własnymi przewidywaniami? Lepiej ufać sobie czy komuś? Wszystko zależy przede wszystkim od tego, na jakim etapie rozwoju bukmacherskiego jesteśmy. Jeżeli należymy do początkujących, którzy uważają, iż stawianie niskich kursów to jedyna skuteczna metoda zarobku, raczej nie powinniśmy zbyt poważnie traktować własnych prognoz.

Dobrze jest przeczytać, dlaczego ktoś zdecydował się na taką, a nie inną opcję zakładu. Może w konkretnej analizie znajdziemy coś, na co sami nie wpadliśmy i co przekona nas do zmiany zdania? Często trzeba do własnych typów podchodzić krytycznie, gdyż tylko i wyłącznie w ten sposób unikniemy mniejszej ilości błędów.

Na jakie sporty oraz ligi warto stawiać?

Kiedy piszemy o obstawianiu, często myślimy tylko o piłce nożnej. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to jedyna dyscyplina, jaka jest dostępna w ofercie bukmacherów. Jeżeli szukacie dobrego typera, zdecydujcie się na takiego, który gra sport, jakim także się interesujecie. Nie mając zielonego pojęcia o tenisie ziemnym, trudno oczekiwać wysokich wygranych. W końcu do weryfikacji cudzych analiz potrzebna jest jakaś wiedza!

Istnieją osoby, które wolą obstawiać najpopularniejsze ligi oraz takie, które skupiają się na rozgrywkach mało popularnych. Sami musicie zdecydować, na czym będziecie chcieli opierać swoją bukmacherską przygodę. Na pewno łatwiej znaleźć informacje na temat ligi hiszpańskiej, niż algierskiej, ale pamiętajmy, że tyczy się to nie tylko nas, ale także osób, które ustalają kursy!

Analiza to podstawa!
Analiza to podstawa! Typerzy zawsze z nich korzystają.

Który bukmacher ma dobrą ofertę? 

Jeżeli szukacie bukmachera, który spełni wasze oczekiwania, musicie wiedzieć, iż najlepiej na start założyć konta przynajmniej w dwóch miejscach. Ze swojej strony możemy polecić polskiego bukmachera Fortuna oraz markę eToto, która od pewnego czasu jest bardzo popularna wśród graczy z naszego kraju!

Zwrócicie też uwagę, u jakiego bukmachera grają wasi ulubieni typerzy. W końcu to od nich będziecie brać typy, a co za tym idzie – musicie mieć do dyspozycji to samo, co oni, by grać w taki sam sposób!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.