Poradnik bukmacherski dla początkujących

Poradnik bukmacherski dla początkujących

Niedawno przyszła Ci do głowy taka właśnie myśl? Chcesz założyć konto? Nie wiesz jednak, jaka firma bukmacherska będzie godna zaufania? Co wybrać? Jakie typy potem obstawiać?

Poradnik bukmacherski dla początkujących

Gdzie warto założyć swoje pierwsze konto?

Nie można tutaj zdecydować się na podmioty hazardowe pierwsze z brzegu. W końcu firma bukmacherska musi być przede wszystkim legalna. Warto zatem sprawdzić m.in. zasoby Rejestru Domen Zakazanych przed podejmowaniem finalnych decyzji dotyczących rejestracji. Jednym z najbardziej polecanych obecnie bukmacherów jest Betfan. Warto zaznaczyć, że ta firma hazardowa jest legalna. Na stronie www tego buka masz to czarno na białym. Jeśli jednak, mimo wszystko, posiadasz jakieś wątpliwości, to wiedz, że nazwy tego brandu nie ma w Rejestrze Domen Zakazanych…

Jak zaś wybierzesz tego buka, to nie tylko możesz być pewny, że wszystko będzie odbywało się legalnie itp. Dodatkowo zgarniesz świetne bonusy. Wpisz w czasie zakładania konta kod promocyjny „SPORTBETFAN’. Dzięki temu uzyskasz cashback do 600 PLN, zakład bez ryzyka 70 PLN, czy bonus od drugiej wpłaty (100% do 1000 PLN).

Co obstawiać i jakie są najlepsze typy dnia?

Przede wszystkim warto koncentrować się tylko na jednej dyscyplinie. Nie możesz grać wszystkiego, co akurat wpadnie Ci pod rękę… Warto być specjalistą np. tylko od Premier League, PKO Ekstraklasy, czy Bundesligi itp. Pamiętaj, że każde obstawiane wydarzenie powinno być sumiennie przez Ciebie przeanalizowane. Musisz skoncentrować się bowiem na wielu kwestiach. Bez tego nie ma zaś możliwości, by regularnie wygrywać w podmiotach hazardowych. Nie wiesz, co brać pod uwagę w trakcie analizy? A może nie masz czasu, by się tym samodzielnie zajmować? W takim razie warto obstawiać wskazówki od innych. Typ dnia Sport Betfan to świetna opcja dla każdego, kto chce coś zagrać, a jednocześnie nie wie, na co finalnie postawić własne pieniądze.

Trzeba dodać, że na tej stronie internetowej systematycznie pojawiają się profesjonalne typy bukmacherskie. Są one redagowane przez ekspertów od tej dziedziny. Co jeszcze się w tym momencie liczy? Dla wielu osób bardzo ważne jest to, że takie profesjonalne, bardzo rzetelnie przeanalizowane typy bukmacherskie są dodatkowo w 100% darmowo. Jeśli chcesz z nich skorzystać, to nie musisz wydawać żadnych dodatkowych funduszy ze swojego konta.

Dlaczego nie warto typować taśm?

Pamiętaj, że w dziale z Typami Dnia są zazwyczaj umieszczane rozmaite wskazówki. Wszystkie są zaś poparte konkretnymi analizami itp. Nie możesz jednak umieszczać wszystkich tych typów na swoim kuponie. Trzymaj się z daleka od taśm. Najlepiej jest typować single albo ewentualnie duble. Chodzi nam zatem w tym momencie o jedno, maksymalnie dwa wydarzenia na kuponie. Wówczas, w dłuższej perspektywie czasu, masz relatywnie największe szanse na to, by zarabiać pieniądze u bukmacherów. Nie powinno zatem dziwić, że taka jest polecana forma obstawiania. Jeśli będziesz zaś grał taśmy, to bardzo szybko wyzerujesz swoje konto. Są bowiem małe szanse, że takie kupony Ci będą (przynajmniej od czasu do czasu) wchodziły.

5 / 5. Ocen: 1


Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *