Na czym zarabiać u bukmachera?

Na czym zarabiać u bukmachera?

Chcesz zdobyć duże pieniądze w zakładach bukmacherskich? Odpowiedź na pytanie, na czym zarabiać u bukmachera może ci się przydać w skutecznym typowaniu.

Na czym zarabiać u bukmachera?
Na czym zarabiać u bukmachera?

Wybór bukmachera – czy to takie oczywiste?

Zakłady bukmacherskie. Z czym w pierwszej kolejności kojarzy Ci się to określenie? Jeśli z typowaniem wydarzeń sportowych, to oczywiście masz rację, a Twoja odpowiedź nie będzie zbytnio różnić się od statystycznej opinii większości Polaków. Każda czołowa firma bukmacherska, która prowadzi w Polsce działalność gospodarczą, swoją główną ofertę opiera właśnie na sporcie.

Rozwój omawianej dziedziny doprowadził do sytuacji, w której rosnąca między przedsiębiorstwami konkurencja, zmusiła je do rozszerzania oferty. Dzięki temu oprócz dostępu do najpopularniejszych wydarzeń ze świata sportu typerzy mają szansę na skorzystanie z możliwości sprawdzenia się w wielu innych, mało popularnych dyscyplinach. O łatwiejszym dostępie do zakładów bukmacherskich można pisać też jeśli chodzi o stronę techniczną. Dziś, aby móc obstawiać, wystarczy posiadać dostęp do Internetu (o ile naszym wyborem jest bukmacher internetowy) lub sprawdzić w swojej okolicy gdzie znajduje się najbliższy punkt stacjonarny firmy bukmacherskiej. Znalezienie go nie będzie stanowiło większego problemu. Wszystko za sprawą rozwoju omawianej dziedziny. O łatwym dostępie do aplikacji mobilnych i serwisów internetowych bukmacherów nie musimy chyba wspominać.

Do całego powyższego opisu należy dodać jeszcze świetny marketing, na który mogą pozwolić sobie bukmacherzy. Reklamy w radiu, telewizji oraz sponsoring drużyn lub całych rozgrywek sprawia, że możliwość sprawdzenia się w roli typera dociera do coraz szerszego grona ludzi. Część z nich zarabia, jeszcze inni są w stanie zarabiać długofalowo. Większość jednak swoją krótką przygodę kończy po kilku nieudanych kuponach, które okazały się być przegranymi. A ilu jest takich, którzy mogliby zarabiać, ale nigdy nie spróbowali, bo myślą, że zakłady bukmacherskie dotyczą tylko i wyłącznie sportu? No właśnie. Na wstępie sami niejako daliśmy do zrozumienia, że prawdziwe jest stwierdzenie, że u bukmacherów typować można przede wszystkim sport. Nie jest to jednak jedyna kategoria, której poświęcają się największe przedsiębiorstwa i którą posiadają w swojej ofercie. Na co jeszcze może liczyć gracz? O tym w dalszej części tekstu. 

STS kod promocyjny za darmo 2021
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Bukmacherzy w Polsce a oferta zakładów

Weźmy pod lupę losowe, czołowe firmy bukmacherskie, do których dostęp mają klienci w Polsce. Za przykłady posłużą nam w tym tekście: 

 1. STS 
 2. Fortuna 
 3. forBET

Skoro ustaliliśmy już, że zakłady bukmacherskie to nie tylko sport, sprawdźmy, na co mogą liczyć gracze powyższych trzech spółek, chcący na swoich kuponach zawrzeć zakłady spoza tematyki sportu. Na pierwszy ogień pójdzie więc numer jeden z powyższej listy, czyli firma STS. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS oprócz szerokiej oferty związanej ze sportem oferuje swoim graczom możliwość sprawdzenia się w roli znawców polityki. Oto lista tematów, które na dzień 24 grudnia 2021 możesz obstawić: 

 • Polityka polska
  Na dziś dla chcących postawić swoje pieniądze w temacie polskiej polityki, firma STS przygotowała pytania z zakresu kandydata na prezydenta z ramienia wszystkich, obecnych w Sejmie partii politycznych. Nie zabrakło też oferty dotyczącej ustawy lex TVN. Czy Andrzej Duda ją podpisze, a może zawetuje? O tym możesz zadecydować sam, wybierając odpowiednią odpowiedź, kurs, i czekać na wynik Twojego typu. 
 • Unia Europejska
  W tej kategorii firma STS jest ciekawa Twojego zdania oraz typu w takich tematach jak: kto, po Wielkiej Brytanii opuści UE oraz czy Polska również będzie zainteresowania opuszczeniem szeregów UE? 
 • Europa/Świat
  Pasjonaci polityki europejskiej lub światowej mogą postawić też swoje pieniądze na wydarzenia związane z prezydenturą Joe Bidena w USA, następcy premiera Wielkiej Brytanii, Francji czy Brazylii. 

Firma Fortuna dla swoich klientów przygotowała ofertę, która dotyczy roku 2022, a która to też w głównej mierze dotyczy świata polityki. W niektórych przykładach różni się jednak od tej, którą opisaliśmy w poprzednim przykładzie dotyczącym STS. 

 • Polityka Świat
  Czy Manny Pacquaito zostanie prezydentem Filipin? Kto zostanie w roku 2022 nowym prezydentem Francji? Co ciekawe, na chętnych czeka również pytanie dotyczące roku 2024 i zwycięscy wyborów prezydenckich w USA! 

Musimy przyznać, że z bardzo ciekawą i różnorodną ofertą, zetknęliśmy się w naszym ostatnim przykładzie, czyli firmą forBET. 

 • Polityka
  Tutaj chętni na sprawdzenie się w temacie polityki mogą liczyć na dwa, krótkie pytania. Jedno z nich dotyczy wizyty Aleksandra Łukaszenki w Polsce — czy dojdzie do skutku w roku 2022? Drugie to kwestia oddania urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych przez Joe Bidena w roku 2022 na rzecz Kamala Harris. 
 • Gospodarka
  W powyższej kategorii firma forBET przygotowała coś dla fanów cen paliw oraz kursów walut. Paliwa to proste w swoich założeniach pytania związane z ceną za 1l popularnej 95. Czy w roku 2022 przekroczy ona 7, a może 8 zł? Kursy walut to Euro i pytanie związane z jego kursem: czy w roku 2022 przekroczy on w Polsce granicę 5 zł? forBET nie zapomniał również o fanach wirtualnej waluty Bitcoin. Jeśli jesteś jej zwolennikiem, to warto, abyś pochylił się nad pytaniem: BTC przekroczy wartość 1 milion zł? 
 • Rozrywka
  Kategoria rozrywka przypadła nam bardzo do gustu ze względu na ciekawe pytania w niej zawarte. W tym przypadku firma forBET nie zapomniała o fanach polskich produkcji rozrywkowych i seriali. Chętni muszą sprawdzić się z takimi pytaniami jak: czy w roku 2022 zmieni się prowadzący Familiady? Czy TVP ogłosi zakończenie produkcji serialu Klan? Czy Marta Manowska dalej będzie prowadzić program Rolnik Szuka Żony? 
Najlepsze typy online
Najlepsze typy online

Co obstawiać najlepiej i dlaczego?

Podane powyżej przykłady powinny być dla Ciebie doskonałym dowodem na to, że zakłady bukmacherskie to nie tylko sport. Opierając się jedynie na ofertach od STS, Fortuny oraz forBET udowodniliśmy, że jako typer można sprawdzić się w tak różnych od siebie kategoriach jak światowa polityka czy prowadzący program Familiada. Na koniec warto jednak wspomnieć o jednej, bardzo ważnej rzeczy. To, co obstawiasz, ma oczywiście znaczenie jeśli chodzi o szansę na zwycięstwo. Jeśli znasz się na piłce nożnej, typujesz piłkę nożną. Twoją pasją są szachy, to Twoje kupony opierają się na tym sporcie. Nie możesz żyć bez polityki? To inwestujesz w takie zdarzenia, które jej dotyczą. Za każdym razem pamiętaj jednak, że choć możesz traktować to jak zabawę, to zawsze musisz mieć z tyłu głowy, że bierzesz udział w grach hazardowych. Sporo poradników napisano już dla tych, którzy przez obstawianie sportu chcą stać się milionerami. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że może zostać też bankrutem. 

Nie ma większego znaczenia, co obstawiasz. Czy jest to sport, polityka czy rozrywka? Zawsze musisz kierować się rozumem i pamiętać, że w zakładach bukmacherskich można wygrać, ale też przegrać. Zwróć również uwagę na niektóre typy. Jeśli dotyczą one na przykład wyborów prezydenckich w USA, które odbędą się w roku 2024, to stawianie na to swoich pieniędzy, bez znaczenia, o jakiej kwocie piszemy, jest hazardem w czystej postaci. Nikt nie jest w stanie przewidzieć tego, co stanie się w polityce za miesiąc, a co dopiero za kilka lat. Wróżenie z fusów może i jest ciekawe, ale bardzo niebezpieczne. Szczególnie dla Twojego portfela. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1