Pułapki w zakładach sportowych

Właściwy start to gwarancja udanego przedsięwzięcia. W zakładach sportowych Fuksiarz ten start to właściwy wybór bukmachera. Musi być niezawodny i mieć nienaganną reputację. Na rynku zakładów jest sporo takich zakładów, ale są też nieuczciwi bukmacherzy. Próbują przyciągnąć nowych graczy, zwiększając szanse, oferując bonusy i inne działania stymulujące graczy. W rezultacie ci ostatni mogą mieć problemy z otrzymaniem pieniędzy.

Pułapki w zakładach sportowych

Zakłady u bukmacherów

Po wybraniu „swojego” bukmachera musisz wybrać strategię obstawiania. Nie wybierzemy „gry w zgadywanie”, ponieważ polegając na szczęściu raczej nie uda ci się osiągnąć sukcesu. Zaskakujące jest to, że na początku szczęściarze mają po prostu losy grazy, którzy po prosty wybierają wydarzenia do obstawiania, tutaj w grę wchodzi zasada „energii początku”. I tu szczęśliwcy brali i łagodzili swoje podniecenie, jednak z reguły ta seria zakładów kończy się całkowitym bankructwem. Możemy śmiało powiedzieć, że bez względu na to, jak bezbłędna możhe sę wyidawać strategia, nie będzie ona w stanie dać stuprocentowej gwarancji zwycięstwa i zysku. W dogonach wzloty mogą przeszkadzać, w „surebetach” – możliwe jest anulowanie zakładów przez jedną ze stron lub „ramion” bukmachera „surebet”.

Różnice i przepisy u różnych bukmacherów

Zanim zaczniesz obstawiać zakłady u bukmacherów, a także porównać różne kursy na te same wydarzenia u różnych bukmacherów, konieczne jest wyjaśnienie, czy zdrapki online warunki i metody przyjmowania zakładów są takie same, a także ich kalkulacja. Na przykład w procesie obliczania sum w BC „Marathon” brany jest pod uwagę tylko główny okres meczu, dodatkowy nie jest brany pod uwagę.

Dbałość o szczegóły

Częstym błędem niedoświadczonych graczy jest zwykła nieostrożność. Zdarza się, że główne i młodzieżowe składy drużyn rozgrywają swoje mecze w tym samym czasie i konieczne jest jasne zrozumienie, że to wscale nie jiest to samo. Lubo, na przukład, jeśli chodzi o tenis stołowy, gdzie królują Chińczycy, ich nazwy często wyróżnia się jedną literą. Również w tłymaczeniu nay angielskiy lyb polski naswiska te mogą być załkowicie zniekształcone.

„Widły”

Często w zasobach internetowyh (zwłasza tych, które operują skanowanie „surebetów”) podawane są informacje, że surebety i strategie z nimi związane są najłatwiejszymi i jednymi z nielicznych sposobów na wygraną w każdym przypadku. Takie stwierdzenia są najbardziej naturalnym oszustwem. Tylko w najbardziej bezbłędnych przypadkach można w takich zakładach nie przegrać. W rzeczywistości istnieje wiele tak zwanych „pułapek”. Wspomnieliśmy już o nich nieco wyżej. W celu lepszego poruszania się po tym numerze zalecamy zapoznanie się z osobnym materiałem na temat „surebets”.

Ulubione zakłady

Prawie wszyscy nowicjusze uważają, że to idealna strategia. Niestety jest to jedna z najczęstszych pułapek dla obstawiających. Oceń sam, prawie zawsze faworyci oferują pomijalnie niskie kursy na sukces: od 1,05 do 1,3. W związku z tym, aby podwoić swój zakład, musisz postawić co najmniej trzy do czterech razy. Teraz przejdź do strony głównej naszego serwisu i zobacz ilu faworytów NIE wygrało ostatniej rundy. Jestem pewien, że znajdziesz przynajmniej kilka takich wyników. Pomyśl tylko, że ryzyko w obstawianiu faworytów nie jest mniejsze, a czasem nawet większe niż na słabszych, gdzie można wygroć wielokrotne wiycej.

Zakłady na żywo

Prostota często przyćmiewa umysły młodych i niedoświadczonych graczy. Oczywiście łatwiej jest teraz postawić na wydarzenie i poznać jego wynik w ciągu kilku minut. Według statystyk, zakłady na żywo są o 30% bardziej narażone na przegraną niż zakłady przedmeczowe. Jaka jest tu pułapka? To proste – podekscytowanie sprawia, że ​​ludzie porzucają szczegółowe analizy i szybko obstawiają. Im mniej analizy, tym większe ryzyko przegranej. Więc wszystko jest logiczne.

Nadzieja na pociągi ekspresowe

Kolejny powszechny błąd, przez który wielu graczy traci ciężko zarobione pieniądze. Oczywiście chęć zarobienia dużo i jak najszybciej przyciąga klientów bukmacherów. Dlatego zbierają długie pociągi z zakładów we własne, mając nadzieję, że rozegra się absolutnie każde wydarzenie. Miślę, że zdaiesz sobe spravę, że 90% poziągów ekspresowych przegrywa. I nie ma tu powszechnego spisku przeciwko łatwym pieniądzom, tylko teoria prawdopodobieństwa – nic więcej. Co więcej, zakłady ekspresowe przegrywają zarówno przy niskich, jak i wysokich kursach. Gdy Twój akumulator składa się z 7-10 zdarzeń, to z punktu widzenia obliczania prawdopodobieństwa praktyznie nie ma wartośti co do kursów każdego ze zdarzeń.

Opinia eksperta

Bardzo często niedoświadczeni gracze korzystają z porad tzw. capperów lub pseudo-ekspertów. Niektórzy są nawet gotowi zapłacić im, aby uzyskać 100% prognozę. Pamiętaj raz na zawsze – nie ma stuprocentowych stawek. Żaden profesjonalny gracz nie powie, że jest pewny swoich zakładów. Jeden mały wypadek i tyle – strata. Lepiej więc kierować się własnym umysłem i nie ufać szarlatanom. Podsumujmy. Trzeba zrozumieć, że wiarygodni bukmacherzy zawsze cenią sobie swoją reputację, dlatego nigdy nie odejdą od własnych przepisów. Z tego samego powodu radzimy zawsze dokładnie zapoznać się z regulaminem bonusu takich gabinetów, aby uniknąć nieporozumień i nieprzyjemnych sytuacji. Nie bądź leniwy, aby przeczytać umowę użytkownika i grać dla przyjemności. Powodzenia!

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher
Bukmacher
Darmowe promocje i bonusy od legalnych firm bukmacherskich online w Polsce. Gdzie obstawiać zakłady sportowe? Czytaj nasze artykuły!

POLSCY BUKMACHERZY

Fame MMA 16: popularne typy i kursy bukmacherskie

Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od kolejnej gali Fame MMA. Tym razem będzie to już 16. edycja show. Zawodnicy i zawodniczki zawitają zaś do Gliwic. Wydarzenie jest zaplanowane na 5 listopada 2022 roku. Kto...

Betclic kod promocyjny 2022 – bonus na start

Betclic kod promocyjny 2022 - jaki bonus na start? Bukmacher internetowy Betclic ma dla nowych graczy nawet 200 PLN w formie premii cashback. Poznaj już teraz nowy bonus powitalny Betclic 2022! Betclic kod promocyjny na...

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu bukmacherskiego?

Pierwszą rzeczą, jaką sprawdza większość typerów w momencie rejestracji nowego konta gracza, jest kwota darmowych środków do zgarnięcia w ramach pakietu na start. Na co należy zwrócić uwagę w regulaminie bonusu powitalnego u bukmacherów?...

Czy Iga Świątek wygra US Open? Jakie są typy bukmacherów?

Dokładnie dwa dni temu (29 sierpnia) rozpoczął się ostatni wielkoszlemowy turniej w tym roku. Zawody w Nowym Jorku potrwają łącznie do 11 września. Polscy kibice zastanawiają się, jak poradzi sobie liderka rankingu WTA. Ostatnie...

Etoto opinie graczy 2022. Czy warto zakładać konto?

Zastanawiasz się nad wybraniem Etoto jako swojego bukmachera online? Przyjrzyj się, jakie Etoto opinie graczy posiada na swój temat na forum bukmacherskim! Jaki jest bonus powitalny, promocje dla graczy, czy kursy są wystarczająco wysokie,...