Toto-Mix obstawianie. Oferta przez internet i aktualne promocje

Toto-Mix obstawianie. Oferta przez internet i aktualne promocje

Bukmacher Toto-Mix to jedna z tych marek, które prawdopodobnie kojarzą wszyscy. Jak wygląda obstawianie u niego, czy oferta dostępna jest przez internet, a dla graczy udostępniono jakieś wyjątkowe promocje?

Toto-Mix obstawianie. Oferta przez internet i aktualne promocje
Toto-Mix obstawianie. Oferta przez internet i aktualne promocje

Toto-Mix oferta aktualna. Co obstawiać?

Nie sposób spotkać miłośnika obstawiania, który nie kojarzyłby marki Toto-Mix. Przez bardzo długi czas jej punkty stacjonarne Totomix były wręcz oblegane przez typerów. A jak to wygląda obecnie? Trudno znaleźć aktualne informacje i dlatego postanowiliśmy nieco zagłębić się w temacie.

Zacznijmy od tego, że coś takiego jak aktualna oferta Totomix czy kursy są bardzo trudno dostępne ze względu na fakt, iż obecnie produktem numer jeden jest Totolotek. Nowi właściciele tej firmy zakłady online brandują charakterystycznym logotypem ze słońcem. Od początku niektórzy byli bardzo sceptycznie nastawieni do tych wszystkich zmian. I z biegiem czasu okazało się, iż niektóre z wątpliwości były jak najbardziej słuszne. Na ten moment bukmacher Totolotek – lub jak niektórzy piszą nadal Totomix – nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Jego popularność wyraźnie spadła i obecnie nie jest to już firma mająca duży udział w polskim rynku. Zdaje się nawet, że wkrótce może zostać zamknięta.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Przygotowana przez bukmachera Totomix oferta to z pewnością brak tego czegoś, co mogłoby wyróżniać ją na tle konkurencji. Firma ta nie posiada ani wysokiej premii od pierwszej wpłaty czy chociażby nie próbuje przyciągnąć potencjalnych klientów, serwując im bonus bez depozytu. To wszystko sprawia, że obecnie mamy bardzo wiele firm legalnych, które radzą sobie w Polsce lepiej od Totolotka.

Granie w Totolotku jest legalne, dlatego że marka ta posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów. Wiele osób szuka informacji na ten temat, ale nie ma tutaj co komplikować – Totolotek ma niezbędne zgody do prowadzenia działalności w naszym kraju. Koniec, kropka. Obstawianie meczów w Toto-Mix nie jest już tak popularne jak kiedyś, ale cały czas nie brakuje graczy, którzy z sentymentem wspominają takie produkty jak Toto Liga czy Toto Gol.

Na pewno gracze bardzo chcieliby tego, aby powróciła dobra, standardowa oferta bukmacherska Totomix. Nie wydaje się jednak, by miało to nastąpić. Totomiks to już sprawa zamknięta i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Totomix bonus powitalny

Bonus Totomix to więc nic innego, jak to, co znaleźć można na oficjalnej stronie bukmachera Totolotek. A w tym przypadku oferta powitalna to dla nowych graczy to do 5000 złotych na obstawianie w formie ekstra doładowania!

Jak dokładnie działa Totomix bonus powitalny? Tutaj nie ma nic skomplikowanego. Pierwszy krok to założenie darmowego konta, a drugi – dokonanie wpłaty pieniędzy na obstawianie. Po tej ostatniej czynności bukmacher automatycznie przekazuje nam 100% wartości wpłaty do kwoty 5000 złotych!

Na stronie marki Totolotek dostępnych jest w każdym miesiącu aż 40 tysięcy zakładów. Bez najmniejszego problemu można w serwisie online korzystać z takich usług jak Wirtualne Sporty, Obstawianie LIVE czy promocje okazjonalne.

Totomix oferta aktualna
Totomix oferta aktualna

Punkty stacjonarne Totomix (oferta stacjonarna)

Obstawianie przez internet jest wygodniejsze i daje dużo większe możliwości, dlatego nie ma się co dziwić, że Totomix punkty po prostu odchodzą w zapomnienie. Dzieje się tak z dwóch powodów, ale najważniejszy jest po prostu taki, iż marka Totolotek zrezygnowała całkowicie z prowadzenia działalności stacjonarnej i próbuje skupić się obecnie na rozwoju w kierunku przyjmowania zakładów online. Zdaje się, że decyzja o zamknięciu punktów nie zadziałała zbyt dobrze na wizerunek firmy. Gracze w obawie przed całkowitym zamknięciem bukmachera zaczęli szukać różnych alternatyw. A w Polsce mają ich naprawdę sporo, więc nie mają z tym żadnego problemu.

Oczywiście, nie zmienia to faktu, że cały czas gracze w Polsce mają możliwość obstawiania meczów w oddziałach bukmacherskich. Te najliczniejsze należą do STS i Fortuna. Obecnie w zasadzie tylko one liczą się w walce o klienta. Punkty mają również LV BET czy Superbet, ale liczba klientów stacjonarnych w tym przypadku należy do bardzo skromnych.

Jak grać w Toto-mix? Toto Liga oferta i Toto Gol!

Jakby na to nie patrzeć, Toto Liga oferta pdf nie jest tym, co w dzisiejszych czasach gracze lubią najbardziej. Nowoczesne strony internetowe prezentują aktualne notowania w dużo przejrzystszej formie i znacznie wygodniejszej.

Przykładem innej firmy, która niegdyś znana była tylko z punktów, a obecnie działa w internecie, może być STS bukmacher. Cały czas jest to najpopularniejsza branżowa marka w Polsce. W chwili obecnej jej działalność skupia się na internecie, ale jeszcze niedawno wcale tak nie było.

Bardzo wiele osób liczy na to, że znajdzie gdzieś to, jak obecnie wygląda Toto-gol oferta albo że zostanie udostępniony taki produkt jak Toto-liga przez internet. Nic takiego nie ma w planach i wydaje się, że już się to nie zmieni. Chociaż z tymi produktami typerskimi wiele osób ma więzi sentymentalne, na pewno nie są to propozycje, które mogłby skraść polski rynek działający tak, jak ma to miejsce obecnie.

Preferującym granie w tradycyjny sposób pozostają dwie opcje. Albo dostosować się do aktualnych warunków, albo po prostu korzystanie z oddziałów tak, jak do tej pory. Tutaj wybór należy tylko i wyłącznie do samych zainteresowanych!

Superbet bonus na start
Superbet bonus na start

Wszystkim tych, którzy czekają na to, jak ponownie pojawią się zakłady bukmacherskie totomix, czeka spore rozczarowanie. Na szczęście, szybko można coś z tym zrobić, gdyż aktualnie w Polsce mamy wielu bukmacherów z bardzo bogatą ofertą. Toto liga czy inne podobne usługi to już nie coś, na co liczy teraźniejszy gracz stawiający prawdziwe pieniądze na sport.

Oferta Totomix jest już zatem tylko reliktem przeszłości. Kto jeszcze ją pamięta, może wspominać i opowiadać młodszym, jak to wszystko wyglądało. Reszta musi już jedynie dostosować się do obecnych trendów.

Totomix oferta niedostępna. Gdzie grać?

Można by rzec, że był niegdyś Totomix, a także Totolotek. Obie te marki można już jednak traktować bardziej jako ciekawostkę, bo mało kto w ogóle o nich pamięta. Obecnie w Polsce chętniej zakłada się konta u innych bukmacherów. Jest ich całkiem sporo, dlatego też nie ma mowy o tym, aby narzekać na brak wyboru. Szczególnie, iż firmy bukmacherskie dają bardzo konkretne premie na start.

  • Na stronie www.STS.pl przy ekspresowo trwającej rejestracji wpiszemy limitowany kod promocyjny BETONLINE. Można tutaj otrzymać na dobry początek chociażby zakład bez ryzyka. W ofercie bukmachera jest wiele zakładów na mniej lub bardziej popularne dyscypliny sportowe, a zakłady live często oznaczają też możliwość oglądania transmisji. Dla wielu ogromną zaletą będzie możliwość grania w pokera texas holdem z polskimi krupierkami.
  • Portal internetowy www.eFortuna.pl nowym klientom proponuje 20 zł bez depozytu, a do tego również zakład bez ryzyka ze zwrotem do 600 zł i nawet 2000 zł przy drugim depozycie na konto. W tym miejscu możemy liczyć na szybką wypłatę wygranych, obstawianie bez podatku zakładów live, a także wiele promocji organizowanych w zasadzie regularnie każdego dnia.
  • Rejestracja na www.Fuksiarz.pl daje 30 dni pakietu sportowego w Polsat Box Go, a oprócz tego zakład bez ryzyka do 500 zł. Podczas grania tutaj można cały czas odbierać cashback od przegranych kuponów, a kiedy drużyna, na którą stawiamy, osiągnie przewagę przynajmniej dwóch goli, typ jest od razu rozliczany jako wygrany.
Opcja Early Payout na Fuksiarz.pl
Opcja Early Payout na Fuksiarz.pl
  • Wiele zakładów specjalnych i bardzo interesujące podejście do bukmacherki – to wszystko znaleźć można na www.Betfan.pl. Niemal od razu od założenia konta jest szansa aż na trzy premie – 600 zł jako cashback, a do tego freebet i 100% do 1000 zł, gdy zdecydujemy się na drugą wpłatę. Ambasadorem tej marki jest sam Mariusz Pudzianowski.
  • Rejestracja na stronie internetowej www.BetCris.pl to możliwość odebrania freebetu i cashback. Łącznie jest z kodem promocyjnym BETONLINE do zgarnięcia aż 550 zł. To bukmacher w sam dla tych, którzy celują w sporty amerykańskie oraz sporo okazji do zdobywania specjalnych bonusów.
  • Tydzień grania bez ryzyka? Po założeniu konta na www.Superbet.pl jest to jak najbardziej możliwe! Do odebrania jest na dobry początek nawet 1300 zł, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli. Oprócz tego bukmacher ten proponuje 200 zł przy pierwszym depozycie. Specjalny kod promocyjny „BETONLINE” to przepustka do premii 34 zł jako freebet.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2